Take a look at

Dwa hity na niedzielny wieczór!

10 / 01 / 2021 godz. 11:08

Dwa hity na niedzielny wieczór!

Kibice hokeja na lodzie zapewne już nie mogą doczekać się niedzielnej kolejki spotkań, która zakończy trzecią rundę zmagań w fazie zasadniczej. W jej ramach odbędą się dwa kluczowe dla układu tabeli pojedynki pomiędzy Energą Toruń i JKH GKS Jastrzębie oraz Comarch Cracovia i GKS Katowice. Można domniemywać, że na rezultaty tych spotkań z uwagą spoglądać będą także sympatycy innych klubów, bowiem zależy od nich... bardzo wiele!

Tak ciekawie ułożył się nam ten sezon, że na początku stycznia mamy na czele tabeli dwie drużyny, które nieco odskoczyły zespołom środka tabeli. Dość powiedzieć, że pomiędzy drugą a trzecią ekipą jest dziesięć punktów różnicy, zaś między trzecią a siódmą... tylko pięć! Oznacza to, że w ciągu zaledwie dwóch kolejek (a zatem jednego tygodnia) klasyfikacji Polskiej Hokej Ligi może przewrócić się do góry nogami. Dlatego właśnie JKH GKS Jastrzębie i GKS Tychy mimo znacznej przewagi będą toczyć korespondencyjny bój o pozycję lidera, zaś Energa Toruń, GKS Katowice, Re-Plast Unia Oświęcim, Tauron Podhale Nowy Targ i Comarch Cracovia będą miały na celu wywalczenie jak najwyższej lokaty, która zezwoli na handicap w ćwierćfinale. 

Trenerzy wszystkich drużyn ekstraligi do znudzenia powtarzają, iż pełne otwarcie rozgrywek na obcokrajowców doprowadziło do wyrównania poziomu sportowego uczestników zmagań. Z drugiej jednak strony - pozwoliło także na poczynienie ogromnych wzmocnień przez co bogatsze kluby, co de facto daje nam obecnie powód do ogłoszenia rozpoczęcia "nowego rozdania" w sezonie 2020/2021. 

I to jest właśnie kluczowy moment tego "rozdania"! Zapraszamy do oglądania transmisji wraz z Polskihokej.tv. Hokejowe emocje - tylko u nas! Szczegółowe zapowiedzi poszczególnych meczów znajdziecie w sekcji "na żywo", do której odwiedzenia zachęcamy, bowiem mamy dla Was dziś oraz w najbliższych dniach również sporo innych propozycji.

Transmisje w dniu 10 stycznia

17:00 Energa Toruń vs JKH GKS Jastrzębie: https://torun.polskihokej.tv/

17:00 Zagłębie Sosnowiec vs Re-Plast Unia Oświęcim: https://sosnowiec.polskihokej.tv/

17:00 Stoczniowiec Gdańsk vs GKS Tychy: https://tychy.polskihokej.tv/

18:00 Tauron Podhale vs Ciarko STS Sanok: https://nowytarg.polskihokej.tv/

18:30 Comarch Cracovia vs GKS Katowice: https://krakow.polskihokej.tv/


Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl