Take a look at

Hokejowe emocje tylko z nami!

08 / 01 / 2021 godz. 09:02

Hokejowe emocje tylko z nami!

Od dłuższego czasu polski hokej gości na naszych łamach. Za sprawą PPV Stream kibice tej wspaniałej dyscypliny mają możliwość przeżywania emocji związanych z meczami swoich ulubionych drużyn. W dobie koronawirusa, który "pozamykał" trybuny hal lodowych, zapewniamy sympatykom hokeja emocje na najwyższym poziomie. Przed nami finisz fazy zasadniczej, w trakcie którego kluby prężą transferowe muskuły i ostro szykują się do wywalczenia jak najlepszej pozycji przed play-off.

W najbliższej, 26. kolejce, która jest zaplanowana na 8 stycznia, dojdzie do kilku hitowych pojedynków. Najciekawiej będzie w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie miejscowy JKH GKS podejmie Comarch Cracovię. Rzut oka na tabelę wskazuje, że faworytem jest prowadzony przez selekcjonera reprezentacji Polski Roberta Kalabera lider, ale należy pamiętać, że goście dokonali w grudniu bardzo poważnych wzmocnień, które z marszu lokują ich w gronie "niemal pewniaków" do medali.

Równie ciekawie będzie w Oświęcimiu i Katowicach, gdzie dojdzie do dwóch pojedynków "o sześć punktów". Ścisk w środku tabeli jest spory, a jeden punkt może zadecydować o tym, czy w ćwierćfinale dany zespół zyska handicap decydującego meczu u siebie. Tu nikt nie odstawi kija.

Pozostałe dwa pojedynki mają swoich faworytów. GKS Tychy powinien bez problemu uporać się z Zagłębiem Sosnowiec, ale... no właśnie - Zagłębie lubi napsuć krwi teoretycznie mocniejszym od siebie zespołom, a zatem wcale nie musimy być świadkami jednostronnego widowiska. Z kolei w Sanoku miejscowy Ciarko STS powalczy ze Stoczniowcem Gdańsk i tu również nie można "z marszu" dzielić punktów. Niemniej, wspaniali kibice drużyny gospodarzy nie wybaczyliby chyba swoim ulubieńcom braku zwycięstwa.

Zapraszamy na transmisje w dniu 8 stycznia!

18:00 JKH GKS Jastrzębie vs Comarch Cracovia: https://jastrzebie.polskihokej.tv/

18:00 Re-Plast Unia Oświęcim vs Energa Toruń: https://oswiecim.polskihokej.tv/

18:00 GKS Tychy vs Zagłębie Sosnowiec: https://tychy.polskihokej.tv/

18:00 Ciarko STS Sanok vs Stoczniowiec Gdańsk: https://sanok.polskihokej.tv/

18:30 GKS Katowice vs Tauron Podhale Nowy Targ: https://katowice.polskihokej.tv/

 


Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl