Take a look at

James Bond prosto z Olsztyna

19 / 12 / 2020 godz. 09:03

James Bond prosto z Olsztyna

Filharmonia Warmińsko-Mazurska przygotowała kapitalny prezent świąteczny dla wszystkich sympatyków najsłynniejszego przedstawiciela służb specjalnych w historii. W Pierwsze Święto Bożego Narodzenia z głośników Waszego komputera, telewizora, tableta czy telefonu popłyną dźwięki muzyki, która "zamrowi" każdego fana Agenta Jej Królewskiej Mości!

Te tytuły same zagrają w Waszych głowach: Golden eye, Nobody does it better, Skyfall, Tomorrow never dies, Diamonds are forever, For your eyes only, Moonraker, From Russia With Love, We Have All The Time in The World, Live and Let Die, Thunderball, Goldfinger, You Only Live Twice, For Your Eyes Only, Licence To Kill, The World Is Not Enough, Another Way To Die, Writing’s on The Wall... 

"You Only Live Twice"? I już masz przed oczami Kraj Kwitnącej Wiśni z lat sześćdziesiątych i nieodżałowanej pamięci Seana Connery'ego, który najpierw zostaje zamordowany, a następnie umawia się z kolejnymi Japonkami.

"Moonraker"? I już widzisz najbardziej kosmicznego z Bondów, czyli Rogera Moore'a i... "Buźkę" w przestrzeni pozaziemskiej. To właśnie w tym odcinku "Buźka" został sojusznikiem Bonda, dowiedziawszy się wcześniej, że jego potężna postura nie pasuje do nowego, idealnego rodzaju ludzkiego.

"Goldeneye"? I już słyszysz Tinę Turner i podziwiać wdzięki Heleny Kurcewiczównej... wróć! Rosyjskiej pani informatyk Izabelli Scorupco, która wraz z Pierce'm Brosnanem przemierzy dawny Kraj Rad w najbardziej efektownym posowieckim pociągu.

Generalnie to wspaniały przegląd muzyki, który przenosi nas do lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych, osiemdziesiątych etc. Każdy z tych utworów to symbol swoich czasów. To wszystko możecie przeżyć wraz z Filharmonią Warmińsko-Mazurską, która specjalnie dla Was przygotowała na dzień 25 grudnia wszystkie te hity we własnej, klasycznej aranżacji.

Zobacz więcej tutaj - https://stream-tv.pl/na-zywo/muzyka-filmowa-james-bond


Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl