Take a look at

Pożegnaj z nami 2020 rok!

29 / 12 / 2020 godz. 14:15

Pożegnaj z nami 2020 rok!

2020 rok dał się nam wszystkim bardzo mocno we znaki. Minione dwanaście miesięcy większość z nas pożegna bez żalu, a zarazem z ogromną nadzieją, że kolejny rok przyniesie nam tak upragnioną normalność. Nasi Partnerzy postanowili pomóc Wam w wyborze sylwestrowej kreacji nastroju, za sprawą której będziecie mogli podsumować ostatnie 366 dni. Propozycji nie zabraknie, od klasyki, która sprzyja refleksji, aż po koncerty muzyki jak najbardziej współczesnej. Zaczniemy już 30 grudnia, a skończymy 1 stycznia. Zapraszamy!

W przeddzień sylwestrowych szaleństw na domówkach i u znajomych można wprowadzić się w nastrój oczekiwania za sprawą Gali Sylwestrowej prosto z Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu, gdzie 30 grudnia pod wodzą dyrygenta Bartosza Żurakowskiego wystąpią miejscowi artyści. Gwiazdą wieczoru będzie tenor Dariusz Stachura, a w repertuarze nie zabraknie największych przebojów muzyki zarówno operetkowej, jak i estradowej.

Prawdziwą ucztę dla melomanów przygotowaliśmy dla Was na 31 grudnia. Propozycji jest tyle, że... współczujemy Wam konieczności dokonania wyboru! Na koncerty i występy artystyczne zapraszają tego dnia: Teatr Muzyczny w Gdyni, Płocka Orkiestra Symfoniczna, Filharmonia Dolnośląska z Jeleniej Góry oraz Opera Bałtycka z Gdańska. Co tu wybrać, gdy z Płocka usłyszymy m.in. Franka Sinatrę, zaś z Gdańska - Piotra Czajkowskiego i Stanisława Moniuszkę? Ponadto do klasyki zaliczymy też Burleskowy Sylwester z Madame Q. Fani tej formy teatralnej bez wątpienia będą zachwyceni.

To jednak daleko nie wszystko. Tych, którym bliższa jest współczesność, zapraszamy na koncert zespołu Sorry Boys, który stawia na nurt alternatywno-popowy. Dla sympatyków gwiazd mamy z kolei koncert Pawła Domagały pod hasłem "Sylwester, o jakim nie marzyłeś". Zobaczymy tu m.in. Sławomira, Artura Andrusa czy Krzysztofa Piaseckiego. Powodów do uśmiechu (dookoła głowy) nie zabraknie!

A gdy już wyszalejemy się i pożegnamy 2020 rok, przyjdzie czas na „creme de la creme”, czyli Koncert Noworoczny z Filharmonii Narodowej! 1 stycznia na niezwykłe spotkanie ze sztuką zaprasza Was Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury. Nie będzie lepszego lekarstwa na ewentualne bóle głowy niż emocjonalne przeżycia oper "Carmen", "Turandot" czy "Wesoła wdówka". Jak zapowiadają organizatorzy, będzie można liczyć także na dodatkowe niespodzianki.

Przebogata oferta wspólnego świętowania czeka na Wasz wybór. Każdy znajdzie coś dla siebie!


Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl