Take a look at

PPV Stream sprzymierzeńcem ''kultury wysokiej''

15 / 01 / 2021 godz. 14:03

PPV Stream sprzymierzeńcem ''kultury wysokiej''

Epoka popularności systemu pay-per-view na pierwszy rzut oka wydaje się być "sojusznikiem" przede wszystkim widowisk sportowych lub wydarzeń z dziedziny szeroko pojętej kultury masowej. Tymczasem wystarczy rzut oka na ofertę naszych Partnerów ze środowiska teatralnego czy operowego, aby przekonać się, jak bardzo system PPV bywa przydatny również dla koneserów i znawców sztuki.

Tylko w styczniu w ramach oferty Stream-TV i za sprawą współpracy z licznymi instytucjami kulturalnymi nasi widzowie bez konieczności opuszczania własnych mieszkań mogli i wciąż mogą rozkoszować się tzw. "kulturą wysoką". Możliwym czynią to relacje live i VOD wprost z tak szacownych instytucji, jak: Teatr Polski we Wrocławiu, Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze, Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego, Orkiestra Filharmonii Narodowej, Białostocki Teatr Lalek, Wrocławski Teatr Komedia, Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu, Teatr Maska w Rzeszowie, Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu czy Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi. Znawców sztuki nie trzeba przekonywać, jak bardzo zasłużone dla ogólnokrajowej i regionalnej kultury są to placówki.

Warto także przypomnieć, jak ogromne możliwości dał system pay-per-view w trakcie niedawnego przełomu lat 2020 i 2021. Jak wszyscy doskonale pamiętamy, wprowadzone przez rząd obostrzenia nie sprzyjały sylwestrowym zabawom. Tymczasem za sprawą nas i naszych Partnerów mogliście wybrać się na koncerty do Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu, do Teatru Muzycznego w Gdyni, do Filharmonii Dolnośląskiej, do Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury czy do Opery Bałtyckiej w Gdańsku. Krótko mówiąc, wystarczyło kilka chwil oraz parę "klików" na komputerze czy telefonie, aby przenieść się mentalnie nie tylko o kilkaset kilometrów, ale też "wznieść się" na wyżyny ludzkich możliwości artystycznych.

Bądźcie z nami! PPV Stream to nie tylko sport i nie tylko muzyka, którą znamy z popularnych kanałów telewizyjnych. To także mnóstwo ofert kulturalnych, zwykle uważanych za "niszowe", a które dzięki nam i naszym Partnerom będziecie mogli zobaczyć na ekranie waszych komputerów, telewizorów i telefonów. 

Pomyślcie tylko, jak wiele spektakli i koncertów oraz jak wielu lokalnych aktorów czy reżyserów ma szansę pojawić się w waszej świadomości? Być może dzięki PPV Stream odkryjecie w sobie zamiłowanie do jeszcze innych dziedzin kultury i sztuki, o których istnieniu nie mieliście pojęcia!

Zachęcamy i zapraszamy! Codziennie aktualizujemy specjalnie dla Was ofertę naszych Partnerów. Znajdzie ją zarówno na stronie głównej https://stream-tv.pl/, ale także w sekcjach "Na żywo" czy "Ostatnio dodane".


Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl