Take a look at

Przygotuj się na wyjątkowe Święta!

24 / 12 / 2020 godz. 09:05

Przygotuj się na wyjątkowe Święta!

Nasi Partnerzy przygotowali dla Was fantastyczną ofertę rodzinnego świętowania przed monitorami i telewizorami. W dzisiejszych niełatwych czasach transmisje live PPV i VOD okazują się świetnym rozwiązaniem, za sprawą którego możecie poczuć magię świątecznych koncertów i wydarzeń bez wychodzenia z domu. Dzięki propozycjom naszych Partnerów będziecie także mogli wirtualnie wybrać się w podróż w różne strony świata (ech, ta cudowna normalność) lub obejrzeć swoje ulubione przedstawienia w nowych aranżacjach.

Pierwsze transmisje możecie zobaczyć już w Wigilię, zaś w Pierwsze i Drugie Święto Bożego Narodzenia czeka na Was przebogata możliwość wirtualnych przeżyć. Nie brakuje także propozycji na niedzielę - wszak ten świąteczny weekend za sprawą przychylnego kalendarza przedłużamy o jeden dzień.  Z uwagi na ogrom wydarzeń postaramy się ułatwić Wam wybór poprzez uszeregowanie oferty naszych Partnerów.

1. Agencja Koncertowa Pan Koncert https://online.pankoncert.pl/ zaprasza transmisje live z „Dziwactw Mistrza Bulbulasa” w ramach „Teatru Baniek Mydlanych” (24 grudnia) i „Show Szalonych Naukowców Online” (27 grudnia). Ponadto istnieje możliwość obejrzenia w dowolnym czasie (VOD) „Tajemnicy Bańki Szczęścia” oraz „Jasia i Małgosi”.

2. Teatr Piasku Online https://online.teatrpiasku.pl/ proponuje Wam wspaniałą sentymentalną podróż w świat dzieciństwa za sprawą piaskowej interpretacji „Dziadka do Orzechów” (25 grudnia), „Opowieści Wigilijnej” (26 i 27 grudnia), Świątecznego Koncertu Kolęd (26 grudnia) i Piaskowego Koncertu Muzyki Filmowej (27 grudnia). Organizatorzy przygotowali dla Was także interesujące biletowe rabaty, z których w ten świąteczny czas na pewno warto skorzystać.

3. Fabryka Koncertów https://fabrykakoncertow.com.pl/ ma dla Was premierę koncertu „Pomocy z Nieba”, czyli „Betlejem w Polsce” (25 grudnia) z udziałem takich gwiazd, jak Roksana Węgiel, Kasia Moś, Andrzej Lempert, Gabi Gąsior i wielu innych. Warto dodać, że dochód ze sprzedaży transmisji z tej imprezy zostanie przeznaczony na wsparcie dla osób potrzebujących.

4. Slajdy Podróżnicze Online https://slajdypodroznicze.ppv-stream.pl/ postawiły na to, czego obecnie w dobie epidemii bodaj najbardziej nam brakuje, czyli bezproblemowych podróży zagranicznych. Gruzja, Kazachstan, Kirgistan, Islandia, Namibia, Hiszpania, Nowa Zelandia, Laponia, Gujana Francuska, Grenlandia, Kuba, Tyber, RPA... Wszędzie tam możecie pojechać wraz z ekipą Slajdów Podróżniczych Online w świąteczne popołudnie - 25 grudnia. Premiera wszystkich tych transmisji zaplanowana jest na godz. 15:00, a zatem idealnie tuż po świątecznym obiedzie. Nie trzeba chyba specjalnie zachęcać Was do wybrania czegoś dla siebie szczególnie w tych trudnych, kwarantannowych czasach...

5. Filharmonia Warmińsko-Mazurska https://live.filharmonia.olsztyn.pl/ zaprasza w Pierwsze Święto na Koncert Muzyki Filmowej z cyklu o Jamesie Bondzie (informowaliśmy Was już o tej możliwości, ale chętnie przypomnimy o niej również w tym miejscu!), z którym będziecie mogli przeżyć jeszcze raz ostatnie półwiecze. Z kolei w Drugie Święto wraz z olsztyńskimi artystami wybierzecie się na Kino Familijne Malowane Piaskiem. Z tym materiałem po mistrzowsku poradzi sobie Tetiana Galitsyna, której znawcom piaskowego rzemiosła nie trzeba przedstawiać.

6. Bilety 24 https://live.bilety24.pl/ zachęcają do wspólnego spędzenia świąt z transmisjami VOD, których premiery będą miały miejsce w dniach 25-27 grudnia. Zaczniemy od „Niewidzialnych Kobiet. Czytania Performatywnego” w wykonaniu Teatru Ósmego Dnia (od 25 grudnia), następnie przejedziemy do „Betlejem Polskiego” według Lucjana Rydla w wykonaniu słynnego „Mazowsza” (od 26 grudnia) oraz operowych „Don Pasquale” z Teatru Wielkiego w Łodzi (od 26 grudnia) i cyklu spotkań „Opera?Si!” prosto z Opery Bałtyckiej w Gdańsku (od 27 grudnia). Dla każdego fana teatru i opery te wydarzenia to pozycje obowiązkowe!

7. W Drugie Święto Bożego Narodzenia zapraszamy Was także na retransmisję poprowadzonej przez Małgorzatę Kożuchowską Wielkiej Gali Charytatywnej, na którą 18 grudnia zaprosiła Fundacja „Mam Marzenie” https://live.mammarzenie.org/. Warto podkreślić, że także tutaj mamy do czynienia z imprezą charytatywną. Dochód z transmisji zostanie przeznaczony na rzecz działalności Fundacji „Mam Marzenie”, w związku z czym organizatorzy zachęcają, aby zakupione bilety-cegiełki potraktować nie jako bilety za retransmisję, ale właśnie możliwość wsparcia szczytnych celów Fundacji.

8. Na podsumowanie najbliższych świątecznych wrażeń zaprasza z kolei Lubuski Teatr, który za sprawą Musicalu „Bestia” powoli wyprowadzi nas z Bożonarodzeniowego nastroju. Na VOD z tego wydarzenia zaprasza Abilet.pl https://live.abilet.pl/, a premiera ruszy 27 grudnia.

Zapraszamy do skorzystania z tej przebogatej oferty! Naprawdę możemy uprzyjemnić sobie te niełatwe czasy, a święta są do tego najlepszą okazją. Już teraz zapraszamy także na kolejne sylwestrowo-noworoczne wydarzenia przygotowane przez naszych Partnerów. Przedstawimy je Wam osobno, ponieważ... również jest ich mnóstwo!


Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl