Take a look at

''Święte wojny'' tylko u nas!

17 / 01 / 2021 godz. 10:41

''Święte wojny'' tylko u nas!

Przed nami kolejna niedziela okraszona hokejowymi emocjami. W ramach 29. kolejki ekstraligi dojdzie do pięciu spotkań, spośród których trzy będą miały swoich zdecydowanych faworytów, zaś dwa pozostałe to pojedynki o przysłowiowe sześć punktów. Co więcej, w trzecią niedzielę stycznia będziemy świadkami dwóch meczów z podtekstami... nie tylko sportowymi. Zapraszamy!

Najciekawiej będzie w Oświęcimiu, gdzie miejscowa Re-Plast Unia podajmie GKS Tychy. Przez lata starcia na tej linii dodawały kolorytu rozgrywkom ekstraligi. Kibice obu klubów nie darzą się sympatią i... jest to bardzo delikatne określenie wzajemnej niechęci. Tym bardziej szkoda, że żaden z fanów nie będzie mógł zobaczyć tego kolejnego odcinka "świętej hokejowej wojny" z trybun oświęcimskiego lodowiska. 

Na szczęście jednak nawet w tej sytuacji sympatycy hokeja nie zostaję z niczym, ponieważ dzięki naszej współpracy z Polskihokej.tv będą oni mogli emocjonować się widowiskiem we własnych domach. To rozwiązanie dotyczy rzecz jasna także wszystkich innych pojedynków 29. kolejki.

Drugim z hitów, jednak tym razem bez podtekstów związanych z trybunami, jest mecz Tauron Podhala Nowy Targ z Energą Toruń. Oba zespoły do końca fazy zasadniczej będą toczyć zaciekły bój o czołową czwórkę, która zapewnia handicap w rundach play-off. Drużyny "Stalowych Pierników" i "Szarotek" dzieli w tabeli siedem punktów, dlatego możemy spodziewać się znakomitego widowiska.

W trzech pozostałych spotkaniach także nie zabraknie emocji. Wprawdzie mecze JKH GKS Jastrzębie ze Stoczniowcem Gdańsk, GKS Katowice z Zagłębiem Sosnowiec i Comarch Cracovii z Ciarko STS Sanok mają swoich zdecydowanych faworytów, ale "nie raz i nie dziesięć" mieliśmy już do czynienia z sytuacją, w której niżej notowani goście potrafili nie tylko przetrzymać napór wyżej klasyfikowanych gospodarzy, ale wręcz pokusić się o zabójczą kontrę. 

W ramach tych właśnie spotkań dojdzie do wspomnianego drugiego pojedynku z podtekstem pozasportowym. Chodzi tu oczywiście o starcie GKS Katowice z Zagłębiem Sosnowiec. O "świętej wojnie" ekip z dwóch brzegów Brynicy powstawały piosenki i filmy, a zatem nie trzeba chyba dodawać, o jakie dodatkowe emocje chodzi.

Zapraszamy! Bądźcie z nami w tę niedzielę. Już o godz. 13:00 zawitamy do Jastrzębia-Zdroju, zaś o godz. 17:00 będziemy w Katowicach i Oświęcimiu. Na godz. 18:00 i 18:30 zaplanowano dwa ostatnie z niedzielnych meczów w Nowym Targu i Krakowie. 

Linki do poszczególnych spotkań:
https://stream-tv.pl/na-zywo/jkh-gks-jastrzebie-vs-stoczniowiec-gdansk
https://stream-tv.pl/na-zywo/re-plast-unia-oswiecim-vs-gks-tychy
https://stream-tv.pl/na-zywo/gks-katowice-vs-zaglebie-sosnowiec
https://stream-tv.pl/na-zywo/tauron-podhale-nowy-targ-vs-energa-torun
https://stream-tv.pl/na-zywo/comarch-cracovia-vs-ciarko-sts-sanok


Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl