Take a look at

Taniec lekarstwem na wszystko

21 / 12 / 2020 godz. 14:38

Taniec lekarstwem na wszystko

Ekipa So!Salsa zaprasza wszystkich zainteresowanych przygotowaniem ciała i duszy na zbliżające się święta na kolejne projekcje mniej lub bardziej zaawansowanych zajęć, które można potraktować zarówno jako element ćwiczeń fizycznych, jak i możliwość relaksu psychicznego wobec wszechogarniającej nas pandemicznej rzeczywistości. Taniec może być lekarstwem na... wszystko!

22 i 23 grudnia możecie spróbować swoich sił w zajęciach on-line z Klaudią Kopiec, Kamilą Kornas i Kingą Rolińską. Kursy tańca bez wychodzenia z domu obejmują "Izolacje", "Salsa Fusion", "Stretching", "Sexy Dance" i "Bachata Ladies". Dla każdego coś miłego i, co ważne, zajęcia są przygotowane zarówno pod kątem osób zaawansowanych w temacie, jak i tych, które chcą asekuracyjnie spalić nieco kalorii, aby przygotować się na świąteczno-noworoczną labę.

Jak wiadomo, obecny czas to najlepszy moment na zaplanowanie kolejnego roku. Być może pierwsze kroki z So!Salsa okażą się początkiem pięknej przygody z tańcem!

So!Salsa - kursy tańca bez wychodzenia z domu - ofertę tanecznych szkoleń możesz zobaczyć tutaj: https://livesosalsa.pl/.


Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl