Take a look at

15. kolejka PHL: Poczuj powiew emocji z tafli!

29 / 10 / 2020 godz. 10:43

15. kolejka PHL: Poczuj powiew emocji z tafli!

30 października 2020 roku hokeiści ekstraligi powalczą o punkty po raz ostatni przed rozpoczynającym się w listopadzie zgrupowaniem reprezentacji Polski. Wiele wskazuje na to, że mimo "pandemii" wszystkie spotkania dojdą do skutku, choć niestety ponownie bez udziału kibiców. Szczególnie ciekawie zapowiadają się starcia w Krakowie i Katowicach. Jak zwykle zapraszamy na bezpośrednie transmisje z tych pojedynków. Za ich sprawą możecie poczuć lodowaty powiew hokejowych emocji!

Zestawienie par 15. kolejki:
Godz. 18:00 - Tauron Podhale Nowy Targ vs Re-Plast Unia Oświęcim
Godz. 18:30 - KH Energa Toruń vs GKH Stoczniowiec Gdańsk
Godz. 19:00 - Comarch Cracovia vs GKS Tychy [HIT KOLEJKI]
Godz. 18:30 - GKS Katowice vs JKH GKS Jastrzębie [HIT KOLEJKI]
Godz. 19:00 - Zagłębie Sosnowiec vs Ciarko STS Sanok

Jak wspomnieliśmy na wstępie, bardzo ciekawie będzie w Katowicach, gdzie dojdzie do derbów województwa śląskiego pomiędzy dwoma... brązowymi medalistami z sezonu 2019/2020. JKH GKS Jastrzębie przystąpi do tego pojedynku uskrzydlony pewnym "zaległym" zwycięstwem nad Comarch Cracovią, natomiast katowiczanie mają za sobą niespodziewany triumf po karnych w "twierdzy Oświęcim". Interesująco zapowiada się także ekstraligowy klasyk w Krakowie, gdzie w "meczu przyjaźni" "Pasy" zagrają z GKS Tychy. W ostatnich latach oba zespoły wielokrotnie walczyły o medale, przy czym teraz za faworyta trzeba uznać liderującą ekipę trenera Krzysztofa Majkowskiego.  

W pozostałych spotkaniach także nie zabraknie emocji, a warto zwrócić uwagę, że będziemy świadkami jeszcze dwóch derbowych starć, bowiem w Nowym Targu zmierzą się dwa zespoły z województwa małopolskiego, natomiast w Toruniu - obaj przedstawiciele "hokejowej północy" Polski, która niestety jest tak słabo reprezentowana w ekstralidze.

Transmisje będzie można zapewnić sobie za pośrednictwem panelu https://www.polskihokej.tv/, gdzie każdy z klubów ma swoją "podstronę" (np. https://www.katowice.polskihokej.tv/ - w pasku adresu należy wpisać nazwę miasta, a nie klubu - czyli "krakow", nie zaś "cracovia" lub "comarch").


Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl