Take a look at

Walentynki z PPV: Podaruj bliskim swój czas!

13 / 02 / 2021 godz. 14:06

Walentynki z PPV: Podaruj bliskim swój czas!

Przed nami Święto Zakochanych. 14 lutego Kawalerowie i Panny, a także małżeństwa z mniejszym lub większym stażem obdarowywać się będą - poza miłością - także symbolicznymi niespodziankami, a przede wszystkim wspólnie spędzonym czasem. Nie ukrywajmy, że w tej szalonej epoce to właśnie czas podarowany bliskiej osobie jest najcenniejszym prezentem. We wspólnym spędzaniu walentynkowego weekendu pomogą Wam transmisje Pay-Per-View, które przygotowali dla Was nasi partnerzy. Wiele z nich zostało poświęconych właśnie Świętu Zakochanych.

Zacznijmy od spektaklu, który sobotni wieczór przedstawi nam Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi. To komedia „Ich czworo” Gabrieli Zapolskiej, która jest w prawdzie sztuką o tak zwanym typowym „trójkącie miłosnym”, ale samo nazwisko autorki wskazuje nam, że chodzi tu o coś więcej. Dodajmy, że spektakl jest przeznaczony dla osób od 16. roku życia.

Jeszcze ciekawiej, co oczywiste, będzie w niedzielę. 14 lutego zapraszają Was przed monitory i ekrany: Wrocławski Teatr Komedia, Teatr Muzyczny Capitol, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach oraz znany pieśniarz Mirek Czyżykiewicz

Zaczniemy od „Psychoterapii, czyli seksu w życiu człowieka”. Nie trzeba wspominać, że jeśli psycholog kliniczny chce przedstawić jakąś teorię dotyczącą relacji damsko-męskich, to musi być ciekawie. Jeżeli chodzi o „Capitolove”, to w relacji z Wrocławia możecie spodziewać się wspaniałej miłosnej potańcówki on-line. Brakuje nam wszystkim dyskotek, wizyt w klubach, imprez oraz koncertów, nawet jeśli czasem mieliśmy dość ścisku w tłumie. Teraz za sprawą Teatru Muzycznego Capitol w będziecie mogli z ukochaną osobą zatańczyć we własnym domu. 

Kolejną znakomitą propozycją jest „Wieczór Hollywood”, czyli „Walentynki Online” z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach oraz Adamem Sztabą. Będzie to specjalny koncert z muzyką filmową autorstwa m.in. Johna Williamsa czy Ennio Morricone, których nikomu przedstawiać nie trzeba. Znajdziecie tu... wszystko: od poszukiwania zaginionej Arki oraz spotkania z E.T., dinozaurami i rekinami przez „Gwiezdne wojny” aż po „Władcę pierścieni” i „Pożegnanie z Afryką”. 

A już na sam niedzielny wieczór zaprosi was Mirek Czyżykiewicz który jak mało kto potrafi pięknie opowiadać o uczuciach i zakamarkach ludzkiego serca. „Ave”, „Jestem szeptem”, „Kocham” - to tylko niektóre tytuły utworów przygotowanych na Święto Zakochanych przez Czyżykiewicza, znakomitego barda rodem z Gorlic.

Zapraszamy! Bądźcie z nami również w Święto Zakochanych! 

Na koniec dodajmy, iż nie jest tak, że tylko pary mogą liczyć na przeżycia i emocje związane z weekendowymi transmisjami PPV. Rzućcie okiem na nasze propozycje, a przekonacie się, że każdy znajdzie coś dla siebie!


Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl