Take a look at

Aktualności

23 / 07 / 2021 godz. 08:15

Dla Łemków, Metali i nie tylko!

W przedostatni weekend lipca zapraszamy was do Gdyni i do Wrocławia. Geograficzny rozrzut naszych transmisji ma także przełożenie na rozległość ich tematyki. W Trójmieście odbędzie się bowiem koncert muzyki łemkowskiej, zaś na Dolnym Śląsku będziemy mieli do czynienia z najmocniejszym brzmieniem. Bądźcie z nami w systemie PPV!

Czytaj więcej
09 / 07 / 2021 godz. 08:49

Czy Hemingway obejrzałby drift?

Ernest Hemingway uważał podobno, że istnieją tylko trzy prawdziwe dyscypliny sportowe i są nimi walki byków, alpinizm oraz wyścigi samochodowe. - Pozostałe są jedynie grami - stwierdził legendarny pisarz. Jeśli zatem automobilizm znajduje się w tak elitarnym gronie, to jednym ze szczytów tej rywalizacji bez wątpienia jest drifting. Ta zaszczepiona polski grunt dwie dekady temu konkurencja z roku na rok zyskuje kolejnych pasjonatów i kibiców, a dzieje się tak za sprawą jej niezwykłej widowiskowości. Odpowiedzią na zainteresowanie jest organizacja kolejnych edycji Driftingowych Mistrzostw Polski, których trzecią tegoroczną rundę prosto z Bemowa pokażemy w w ramach relacji PPV.

Czytaj więcej
03 / 07 / 2021 godz. 08:56

MMA na... Zamku?! A czemu nie!

Mieszane Sztuki Walki i Brazylijskie Jiu-Jitsu na... zamku? A dlaczego nie? Najwyraźniej taką właśnie odpowiedź na zadaną kwestię znaleźli organizatorzy Charytatywnego Meczu Śląsk vs Polska w MMA i BJJ, który odbędzie się w słynnym Zamku Ogrodzieniec w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Beneficjentką imprezy będzie Zuzanna Rasztabiga, dziewczynka cierpiąca na porażenie mózgowe.

Czytaj więcej
27 / 02 / 2021 godz. 08:26

Emocje takie, że można zbierać szczękę z podłogi!

Powiedzieć, że przed kibicami hokeja ciekawy przedłużony weekend, to jak stwierdzić, że Noe (zapewne także ten z rzeszowskiego Teatru Maska) musiał schować się do swojej arki przed lekką mżawką. Sobota, niedziela i poniedziałek upłyną pod znakiem niebywałych emocji związanych z trzecimi i czwartymi spotkaniami ćwierćfinału Polskiej Hokej Ligi!

Czytaj więcej
23 / 02 / 2021 godz. 14:34

Play-off, czyli... zwycięzca weźmie wszystko!

Na ten moment kibice polskiego hokeja czekali od niemal roku. Niespełna dwanaście miesięcy temu zakończyły się ćwierćfinały fazy play-off i... sezon został przerwany z uwagi na epidemię. Nie wiedzieliśmy wówczas, czy i kiedy sportowcy powrócą do walki o punkty i medale. Na szczęście we wrześniu Polska Hokej Liga ruszyła bez przeszkód, a w ostatnim tygodniu lutego rozpocznie się walka o strefę medalową. To przysłowiowe „creme de la creme” sezonu, gdy po kilkumiesięcznych zmaganiach hokeiści ruszają do walki o wszystko! Teraz nie będzie już czasu i możliwości kalkulacji. Zwycięzca bierze całą pulę!

Czytaj więcej
17 / 02 / 2021 godz. 08:36

Przedostatnia kolejka: O punkty, miejsca i... pracę!

Przed nami przedostatnia kolejka fazy zasadniczej hokejowej ekstraligi. Choć za drużynami PHL pół roku rywalizacji, to jedynie trzy ostatnie ekipy są już pewne swojego dalszego losu. W ramach środowej (to dość niecodzienny termin jak na polski hokej) kolejki dojdzie do trzech hitów, których wyniki mogą zadecydować o... wszystkim. Strata punktu może spowodować, że w ćwierćfinale ktoś trafi na kogoś, kogo wolał uniknąć. Następstwem będzie zwolnienie trenera i rewolucja kadrowa w zespole. Drużyny walczą teraz już nie tylko o punkty, ale wręcz o przetrwanie! Bądźcie z nami! Emocji w transmisjach na platformie Polskihokej.tv nie zabraknie tym bardziej, że wszystkie mecze rozpoczną się o tej samej godzinie - 18:00.

Czytaj więcej
13 / 02 / 2021 godz. 14:06

Walentynki z PPV: Podaruj bliskim swój czas!

Przed nami Święto Zakochanych. 14 lutego Kawalerowie i Panny, a także małżeństwa z mniejszym lub większym stażem obdarowywać się będą - poza miłością - także symbolicznymi niespodziankami, a przede wszystkim wspólnie spędzonym czasem. Nie ukrywajmy, że w tej szalonej epoce to właśnie czas podarowany bliskiej osobie jest najcenniejszym prezentem. We wspólnym spędzaniu walentynkowego weekendu pomogą Wam transmisje Pay-Per-View, które przygotowali dla Was nasi partnerzy. Wiele z nich zostało poświęconych właśnie Świętu Zakochanych.

Czytaj więcej
09 / 02 / 2021 godz. 01:01

Na koń! Mroźny luty ''w siodle''!

Od 11 do 14 lutego oraz od 18 do 21 lutego na terenach słynnych Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się impreza, która dla pasjonatów i miłośników koni jest pozycją absolutnie obowiązkową. Mowa tu oczywiście o CAVALIADA Winter Tour, czyli międzynarodowych zawodach w skokach przez przeszkody. Niestety, z uwagi na obowiązujące obostrzenia, impreza ta musi odbyć się bez udziału publiczności. Oznacza to, że w tym roku miłośnicy tej wspaniałej dyscypliny i tych cudownych zwierząt nie będą mieli okazji poczuć aromatycznego zapachu stajni. Niemniej, za sprawą transmisji pay-per-view nie ominie ich nawet minuta tych prestiżowych zawodów.

Czytaj więcej
24 / 01 / 2021 godz. 11:26

Niedziela z hokejem na lodzie

Rozgrywki Polskiej Hokej Ligi z przytupem wchodzą w decydującą fazę. Mecz goni mecz, a każdy punkt może być nawet na wagę finału. W takich bojowych nastrojach zapraszamy na transmisje z 31. kolejki ekstraligi, w ramach której najbardziej pasjonująco zapowiadają się boje w Katowicach (kolejna derbowa wojna katowicko-tyska) i Jastrzębiu-Zdroju, gdzie lider JKH GKS  podejmie Re-Plast Unię Oświęcim.

Czytaj więcej
22 / 01 / 2021 godz. 11:58

''Mecz na szczycie'' polskiego hokeja!

Przed nami 30. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Do końca fazy zasadniczej pozostało już niewiele spotkań i każdy pojedynek "o sześć punktów" może być - na dalszą metę - nawet na wagę finału. Najciekawiej zapowiada się rzecz jasna starcie "na szczycie", na dodatek okraszone derbowymi emocjami. Hit czwartej rundy pomiędzy GKS Tychy a JKH GKS Jastrzębie zobaczycie tylko dzięki naszej współpracy z Polskihokej.tv!

Czytaj więcej
17 / 01 / 2021 godz. 10:41

''Święte wojny'' tylko u nas!

Przed nami kolejna niedziela okraszona hokejowymi emocjami. W ramach 29. kolejki ekstraligi dojdzie do pięciu spotkań, spośród których trzy będą miały swoich zdecydowanych faworytów, zaś dwa pozostałe to pojedynki o przysłowiowe sześć punktów. Co więcej, w trzecią niedzielę stycznia będziemy świadkami dwóch meczów z podtekstami... nie tylko sportowymi. Zapraszamy!

Czytaj więcej
15 / 01 / 2021 godz. 14:03

PPV Stream sprzymierzeńcem ''kultury wysokiej''

Epoka popularności systemu pay-per-view na pierwszy rzut oka wydaje się być "sojusznikiem" przede wszystkim widowisk sportowych lub wydarzeń z dziedziny szeroko pojętej kultury masowej. Tymczasem wystarczy rzut oka na ofertę naszych Partnerów ze środowiska teatralnego czy operowego, aby przekonać się, jak bardzo system PPV bywa przydatny również dla koneserów i znawców sztuki.

Czytaj więcej
10 / 01 / 2021 godz. 11:08

Dwa hity na niedzielny wieczór!

Kibice hokeja na lodzie zapewne już nie mogą doczekać się niedzielnej kolejki spotkań, która zakończy trzecią rundę zmagań w fazie zasadniczej. W jej ramach odbędą się dwa kluczowe dla układu tabeli pojedynki pomiędzy Energą Toruń i JKH GKS Jastrzębie oraz Comarch Cracovia i GKS Katowice. Można domniemywać, że na rezultaty tych spotkań z uwagą spoglądać będą także sympatycy innych klubów, bowiem zależy od nich... bardzo wiele!

Czytaj więcej
08 / 01 / 2021 godz. 09:02

Hokejowe emocje tylko z nami!

Od dłuższego czasu polski hokej gości na naszych łamach. Za sprawą PPV Stream kibice tej wspaniałej dyscypliny mają możliwość przeżywania emocji związanych z meczami swoich ulubionych drużyn. W dobie koronawirusa, który "pozamykał" trybuny hal lodowych, zapewniamy sympatykom hokeja emocje na najwyższym poziomie. Przed nami finisz fazy zasadniczej, w trakcie którego kluby prężą transferowe muskuły i ostro szykują się do wywalczenia jak najlepszej pozycji przed play-off.

Czytaj więcej
29 / 12 / 2020 godz. 14:15

Pożegnaj z nami 2020 rok!

2020 rok dał się nam wszystkim bardzo mocno we znaki. Minione dwanaście miesięcy większość z nas pożegna bez żalu, a zarazem z ogromną nadzieją, że kolejny rok przyniesie nam tak upragnioną normalność. Nasi Partnerzy postanowili pomóc Wam w wyborze sylwestrowej kreacji nastroju, za sprawą której będziecie mogli podsumować ostatnie 366 dni. Propozycji nie zabraknie, od klasyki, która sprzyja refleksji, aż po koncerty muzyki jak najbardziej współczesnej. Zaczniemy już 30 grudnia, a skończymy 1 stycznia. Zapraszamy!

Czytaj więcej
24 / 12 / 2020 godz. 09:05

Przygotuj się na wyjątkowe Święta!

Nasi Partnerzy przygotowali dla Was fantastyczną ofertę rodzinnego świętowania przed monitorami i telewizorami. W dzisiejszych niełatwych czasach transmisje live PPV i VOD okazują się świetnym rozwiązaniem, za sprawą którego możecie poczuć magię świątecznych koncertów i wydarzeń bez wychodzenia z domu. Dzięki propozycjom naszych Partnerów będziecie także mogli wirtualnie wybrać się w podróż w różne strony świata (ech, ta cudowna normalność) lub obejrzeć swoje ulubione przedstawienia w nowych aranżacjach.

Czytaj więcej
21 / 12 / 2020 godz. 14:38

Taniec lekarstwem na wszystko

Ekipa So!Salsa zaprasza wszystkich zainteresowanych przygotowaniem ciała i duszy na zbliżające się święta na kolejne projekcje mniej lub bardziej zaawansowanych zajęć, które można potraktować zarówno jako element ćwiczeń fizycznych, jak i możliwość relaksu psychicznego wobec wszechogarniającej nas pandemicznej rzeczywistości. Taniec może być lekarstwem na... wszystko!

Czytaj więcej
19 / 12 / 2020 godz. 09:03

James Bond prosto z Olsztyna

Filharmonia Warmińsko-Mazurska przygotowała kapitalny prezent świąteczny dla wszystkich sympatyków najsłynniejszego przedstawiciela służb specjalnych w historii. W Pierwsze Święto Bożego Narodzenia z głośników Waszego komputera, telewizora, tableta czy telefonu popłyną dźwięki muzyki, która "zamrowi" każdego fana Agenta Jej Królewskiej Mości!

Czytaj więcej
10 / 12 / 2020 godz. 16:45

Po japońsku z Podlasia

Japonia to przepiękny, a zarazem tajemniczy kraj, który potrafi wspaniale łączyć tradycję z nowoczesnością. Nie może zatem dziwić, że od setek lat przyciąga uwagę Zachodu. Japońska sztuka jest... co najmniej specyficzna i choćby dlatego warto zobaczyć jej polską adaptację w wykonaniu autorów i aktorów Białostockiego Teatru Lalek! To gratka nie tylko dla pasjonatów sztuki "Kraju Kwitnącej Wiśni", ale też dla osób, które podskórnie czują, że Japonia może być im bliska.

Czytaj więcej
02 / 11 / 2020 godz. 13:55

O sprawach damsko-męskich raz jeszcze

Jeśli mamy do czynienia ze sztuką o relacjach damsko-męskich autorstwa Siemiona Złotnikowa, Rosjanina z uzbeckiej Samarkandy, który - zanim został dramaturgiem - parał się m.in. pracą elektryka czy dziennikarza sportowego, to... musi być ciekawie. Za sprawą reżysera Sebastiana Nowickiego oraz głównych aktorów Izabeli Noszczyk i Dariusza Taraszkiewicza będziemy mogli przekonać się, na ile "rosyjska dusza" może zostać przełożona na "polską rzeczywistość".

Czytaj więcej
02 / 11 / 2020 godz. 13:47

Mongolia - kraina stepowej baśni

Jeśli ktoś chce wysłać kogoś "na koniec świata", to czasem mówi o Mongolii. Zamieszkujący to państwo naród powinien jednak być dla Polaków bardzo bliski. Wszak Mongołowie także mieli w swojej historii czasy chwały (przy czym oni podbili pół świata), ale także musieli zmagać się o swoją podmiotowość z dwoma potężnymi sąsiadami. Zachować tożsamość w rosyjsko-chińskich kleszczach nie było łatwo, ale Mongołowie dali sobie radę.

Czytaj więcej
02 / 11 / 2020 godz. 13:19

''Mały Książę'' piaskiem malowany

Ilu czytelników "Małego Księcia", tyle osobistych przygód i mniej lub bardziej melancholijnych interpretacji. Pełna mądrości powiastka Saint-Exupéry'ego porusza kolejne pokolenia swoją głębią, budząc różnorakie emocje. Właśnie tę strunę w Waszych umysłach poruszą autorzy spektaklu "Teatr Piasku Online - Mały Książę", którzy opowiedzą Wam tę baśniową historię za pomocą niezwykle popularnego w ostatnich czasach "malowania piaskiem".

Czytaj więcej
29 / 10 / 2020 godz. 10:43

15. kolejka PHL: Poczuj powiew emocji z tafli!

30 października 2020 roku hokeiści ekstraligi powalczą o punkty po raz ostatni przed rozpoczynającym się w listopadzie zgrupowaniem reprezentacji Polski. Wiele wskazuje na to, że mimo "pandemii" wszystkie spotkania dojdą do skutku, choć niestety ponownie bez udziału kibiców. Szczególnie ciekawie zapowiadają się starcia w Krakowie i Katowicach. Jak zwykle zapraszamy na bezpośrednie transmisje z tych pojedynków. Za ich sprawą możecie poczuć lodowaty powiew hokejowych emocji!

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl