Take a look at

Aktualności

24 / 01 / 2021 godz. 11:26

Niedziela z hokejem na lodzie

Rozgrywki Polskiej Hokej Ligi z przytupem wchodzą w decydującą fazę. Mecz goni mecz, a każdy punkt może być nawet na wagę finału. W takich bojowych nastrojach zapraszamy na transmisje z 31. kolejki ekstraligi, w ramach której najbardziej pasjonująco zapowiadają się boje w Katowicach (kolejna derbowa wojna katowicko-tyska) i Jastrzębiu-Zdroju, gdzie lider JKH GKS  podejmie Re-Plast Unię Oświęcim.

Czytaj więcej
22 / 01 / 2021 godz. 11:58

''Mecz na szczycie'' polskiego hokeja!

Przed nami 30. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Do końca fazy zasadniczej pozostało już niewiele spotkań i każdy pojedynek "o sześć punktów" może być - na dalszą metę - nawet na wagę finału. Najciekawiej zapowiada się rzecz jasna starcie "na szczycie", na dodatek okraszone derbowymi emocjami. Hit czwartej rundy pomiędzy GKS Tychy a JKH GKS Jastrzębie zobaczycie tylko dzięki naszej współpracy z Polskihokej.tv!

Czytaj więcej
24 / 12 / 2020 godz. 09:05

Przygotuj się na wyjątkowe Święta!

Nasi Partnerzy przygotowali dla Was fantastyczną ofertę rodzinnego świętowania przed monitorami i telewizorami. W dzisiejszych niełatwych czasach transmisje live PPV i VOD okazują się świetnym rozwiązaniem, za sprawą którego możecie poczuć magię świątecznych koncertów i wydarzeń bez wychodzenia z domu. Dzięki propozycjom naszych Partnerów będziecie także mogli wirtualnie wybrać się w podróż w różne strony świata (ech, ta cudowna normalność) lub obejrzeć swoje ulubione przedstawienia w nowych aranżacjach.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl