Take a look at

Aktualności / Kultura i sztuka

13 / 02 / 2021 godz. 14:06

Walentynki z PPV: Podaruj bliskim swój czas!

Przed nami Święto Zakochanych. 14 lutego Kawalerowie i Panny, a także małżeństwa z mniejszym lub większym stażem obdarowywać się będą - poza miłością - także symbolicznymi niespodziankami, a przede wszystkim wspólnie spędzonym czasem. Nie ukrywajmy, że w tej szalonej epoce to właśnie czas podarowany bliskiej osobie jest najcenniejszym prezentem. We wspólnym spędzaniu walentynkowego weekendu pomogą Wam transmisje Pay-Per-View, które przygotowali dla Was nasi partnerzy. Wiele z nich zostało poświęconych właśnie Świętu Zakochanych.

Czytaj więcej
15 / 01 / 2021 godz. 14:03

PPV Stream sprzymierzeńcem ''kultury wysokiej''

Epoka popularności systemu pay-per-view na pierwszy rzut oka wydaje się być "sojusznikiem" przede wszystkim widowisk sportowych lub wydarzeń z dziedziny szeroko pojętej kultury masowej. Tymczasem wystarczy rzut oka na ofertę naszych Partnerów ze środowiska teatralnego czy operowego, aby przekonać się, jak bardzo system PPV bywa przydatny również dla koneserów i znawców sztuki.

Czytaj więcej
29 / 12 / 2020 godz. 14:15

Pożegnaj z nami 2020 rok!

2020 rok dał się nam wszystkim bardzo mocno we znaki. Minione dwanaście miesięcy większość z nas pożegna bez żalu, a zarazem z ogromną nadzieją, że kolejny rok przyniesie nam tak upragnioną normalność. Nasi Partnerzy postanowili pomóc Wam w wyborze sylwestrowej kreacji nastroju, za sprawą której będziecie mogli podsumować ostatnie 366 dni. Propozycji nie zabraknie, od klasyki, która sprzyja refleksji, aż po koncerty muzyki jak najbardziej współczesnej. Zaczniemy już 30 grudnia, a skończymy 1 stycznia. Zapraszamy!

Czytaj więcej
19 / 12 / 2020 godz. 09:03

James Bond prosto z Olsztyna

Filharmonia Warmińsko-Mazurska przygotowała kapitalny prezent świąteczny dla wszystkich sympatyków najsłynniejszego przedstawiciela służb specjalnych w historii. W Pierwsze Święto Bożego Narodzenia z głośników Waszego komputera, telewizora, tableta czy telefonu popłyną dźwięki muzyki, która "zamrowi" każdego fana Agenta Jej Królewskiej Mości!

Czytaj więcej
10 / 12 / 2020 godz. 16:45

Po japońsku z Podlasia

Japonia to przepiękny, a zarazem tajemniczy kraj, który potrafi wspaniale łączyć tradycję z nowoczesnością. Nie może zatem dziwić, że od setek lat przyciąga uwagę Zachodu. Japońska sztuka jest... co najmniej specyficzna i choćby dlatego warto zobaczyć jej polską adaptację w wykonaniu autorów i aktorów Białostockiego Teatru Lalek! To gratka nie tylko dla pasjonatów sztuki "Kraju Kwitnącej Wiśni", ale też dla osób, które podskórnie czują, że Japonia może być im bliska.

Czytaj więcej
02 / 11 / 2020 godz. 13:55

O sprawach damsko-męskich raz jeszcze

Jeśli mamy do czynienia ze sztuką o relacjach damsko-męskich autorstwa Siemiona Złotnikowa, Rosjanina z uzbeckiej Samarkandy, który - zanim został dramaturgiem - parał się m.in. pracą elektryka czy dziennikarza sportowego, to... musi być ciekawie. Za sprawą reżysera Sebastiana Nowickiego oraz głównych aktorów Izabeli Noszczyk i Dariusza Taraszkiewicza będziemy mogli przekonać się, na ile "rosyjska dusza" może zostać przełożona na "polską rzeczywistość".

Czytaj więcej
02 / 11 / 2020 godz. 13:19

''Mały Książę'' piaskiem malowany

Ilu czytelników "Małego Księcia", tyle osobistych przygód i mniej lub bardziej melancholijnych interpretacji. Pełna mądrości powiastka Saint-Exupéry'ego porusza kolejne pokolenia swoją głębią, budząc różnorakie emocje. Właśnie tę strunę w Waszych umysłach poruszą autorzy spektaklu "Teatr Piasku Online - Mały Książę", którzy opowiedzą Wam tę baśniową historię za pomocą niezwykle popularnego w ostatnich czasach "malowania piaskiem".

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl