Take a look at

Aktualności / Sport

23 / 07 / 2021 godz. 08:15

Dla Łemków, Metali i nie tylko!

W przedostatni weekend lipca zapraszamy was do Gdyni i do Wrocławia. Geograficzny rozrzut naszych transmisji ma także przełożenie na rozległość ich tematyki. W Trójmieście odbędzie się bowiem koncert muzyki łemkowskiej, zaś na Dolnym Śląsku będziemy mieli do czynienia z najmocniejszym brzmieniem. Bądźcie z nami w systemie PPV!

Czytaj więcej
09 / 07 / 2021 godz. 08:49

Czy Hemingway obejrzałby drift?

Ernest Hemingway uważał podobno, że istnieją tylko trzy prawdziwe dyscypliny sportowe i są nimi walki byków, alpinizm oraz wyścigi samochodowe. - Pozostałe są jedynie grami - stwierdził legendarny pisarz. Jeśli zatem automobilizm znajduje się w tak elitarnym gronie, to jednym ze szczytów tej rywalizacji bez wątpienia jest drifting. Ta zaszczepiona polski grunt dwie dekady temu konkurencja z roku na rok zyskuje kolejnych pasjonatów i kibiców, a dzieje się tak za sprawą jej niezwykłej widowiskowości. Odpowiedzią na zainteresowanie jest organizacja kolejnych edycji Driftingowych Mistrzostw Polski, których trzecią tegoroczną rundę prosto z Bemowa pokażemy w w ramach relacji PPV.

Czytaj więcej
03 / 07 / 2021 godz. 08:56

MMA na... Zamku?! A czemu nie!

Mieszane Sztuki Walki i Brazylijskie Jiu-Jitsu na... zamku? A dlaczego nie? Najwyraźniej taką właśnie odpowiedź na zadaną kwestię znaleźli organizatorzy Charytatywnego Meczu Śląsk vs Polska w MMA i BJJ, który odbędzie się w słynnym Zamku Ogrodzieniec w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Beneficjentką imprezy będzie Zuzanna Rasztabiga, dziewczynka cierpiąca na porażenie mózgowe.

Czytaj więcej
27 / 02 / 2021 godz. 08:26

Emocje takie, że można zbierać szczękę z podłogi!

Powiedzieć, że przed kibicami hokeja ciekawy przedłużony weekend, to jak stwierdzić, że Noe (zapewne także ten z rzeszowskiego Teatru Maska) musiał schować się do swojej arki przed lekką mżawką. Sobota, niedziela i poniedziałek upłyną pod znakiem niebywałych emocji związanych z trzecimi i czwartymi spotkaniami ćwierćfinału Polskiej Hokej Ligi!

Czytaj więcej
23 / 02 / 2021 godz. 14:34

Play-off, czyli... zwycięzca weźmie wszystko!

Na ten moment kibice polskiego hokeja czekali od niemal roku. Niespełna dwanaście miesięcy temu zakończyły się ćwierćfinały fazy play-off i... sezon został przerwany z uwagi na epidemię. Nie wiedzieliśmy wówczas, czy i kiedy sportowcy powrócą do walki o punkty i medale. Na szczęście we wrześniu Polska Hokej Liga ruszyła bez przeszkód, a w ostatnim tygodniu lutego rozpocznie się walka o strefę medalową. To przysłowiowe „creme de la creme” sezonu, gdy po kilkumiesięcznych zmaganiach hokeiści ruszają do walki o wszystko! Teraz nie będzie już czasu i możliwości kalkulacji. Zwycięzca bierze całą pulę!

Czytaj więcej
17 / 02 / 2021 godz. 08:36

Przedostatnia kolejka: O punkty, miejsca i... pracę!

Przed nami przedostatnia kolejka fazy zasadniczej hokejowej ekstraligi. Choć za drużynami PHL pół roku rywalizacji, to jedynie trzy ostatnie ekipy są już pewne swojego dalszego losu. W ramach środowej (to dość niecodzienny termin jak na polski hokej) kolejki dojdzie do trzech hitów, których wyniki mogą zadecydować o... wszystkim. Strata punktu może spowodować, że w ćwierćfinale ktoś trafi na kogoś, kogo wolał uniknąć. Następstwem będzie zwolnienie trenera i rewolucja kadrowa w zespole. Drużyny walczą teraz już nie tylko o punkty, ale wręcz o przetrwanie! Bądźcie z nami! Emocji w transmisjach na platformie Polskihokej.tv nie zabraknie tym bardziej, że wszystkie mecze rozpoczną się o tej samej godzinie - 18:00.

Czytaj więcej
09 / 02 / 2021 godz. 01:01

Na koń! Mroźny luty ''w siodle''!

Od 11 do 14 lutego oraz od 18 do 21 lutego na terenach słynnych Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się impreza, która dla pasjonatów i miłośników koni jest pozycją absolutnie obowiązkową. Mowa tu oczywiście o CAVALIADA Winter Tour, czyli międzynarodowych zawodach w skokach przez przeszkody. Niestety, z uwagi na obowiązujące obostrzenia, impreza ta musi odbyć się bez udziału publiczności. Oznacza to, że w tym roku miłośnicy tej wspaniałej dyscypliny i tych cudownych zwierząt nie będą mieli okazji poczuć aromatycznego zapachu stajni. Niemniej, za sprawą transmisji pay-per-view nie ominie ich nawet minuta tych prestiżowych zawodów.

Czytaj więcej
17 / 01 / 2021 godz. 10:41

''Święte wojny'' tylko u nas!

Przed nami kolejna niedziela okraszona hokejowymi emocjami. W ramach 29. kolejki ekstraligi dojdzie do pięciu spotkań, spośród których trzy będą miały swoich zdecydowanych faworytów, zaś dwa pozostałe to pojedynki o przysłowiowe sześć punktów. Co więcej, w trzecią niedzielę stycznia będziemy świadkami dwóch meczów z podtekstami... nie tylko sportowymi. Zapraszamy!

Czytaj więcej
10 / 01 / 2021 godz. 11:08

Dwa hity na niedzielny wieczór!

Kibice hokeja na lodzie zapewne już nie mogą doczekać się niedzielnej kolejki spotkań, która zakończy trzecią rundę zmagań w fazie zasadniczej. W jej ramach odbędą się dwa kluczowe dla układu tabeli pojedynki pomiędzy Energą Toruń i JKH GKS Jastrzębie oraz Comarch Cracovia i GKS Katowice. Można domniemywać, że na rezultaty tych spotkań z uwagą spoglądać będą także sympatycy innych klubów, bowiem zależy od nich... bardzo wiele!

Czytaj więcej
08 / 01 / 2021 godz. 09:02

Hokejowe emocje tylko z nami!

Od dłuższego czasu polski hokej gości na naszych łamach. Za sprawą PPV Stream kibice tej wspaniałej dyscypliny mają możliwość przeżywania emocji związanych z meczami swoich ulubionych drużyn. W dobie koronawirusa, który "pozamykał" trybuny hal lodowych, zapewniamy sympatykom hokeja emocje na najwyższym poziomie. Przed nami finisz fazy zasadniczej, w trakcie którego kluby prężą transferowe muskuły i ostro szykują się do wywalczenia jak najlepszej pozycji przed play-off.

Czytaj więcej
21 / 12 / 2020 godz. 14:38

Taniec lekarstwem na wszystko

Ekipa So!Salsa zaprasza wszystkich zainteresowanych przygotowaniem ciała i duszy na zbliżające się święta na kolejne projekcje mniej lub bardziej zaawansowanych zajęć, które można potraktować zarówno jako element ćwiczeń fizycznych, jak i możliwość relaksu psychicznego wobec wszechogarniającej nas pandemicznej rzeczywistości. Taniec może być lekarstwem na... wszystko!

Czytaj więcej
29 / 10 / 2020 godz. 10:43

15. kolejka PHL: Poczuj powiew emocji z tafli!

30 października 2020 roku hokeiści ekstraligi powalczą o punkty po raz ostatni przed rozpoczynającym się w listopadzie zgrupowaniem reprezentacji Polski. Wiele wskazuje na to, że mimo "pandemii" wszystkie spotkania dojdą do skutku, choć niestety ponownie bez udziału kibiców. Szczególnie ciekawie zapowiadają się starcia w Krakowie i Katowicach. Jak zwykle zapraszamy na bezpośrednie transmisje z tych pojedynków. Za ich sprawą możecie poczuć lodowaty powiew hokejowych emocji!

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl