Scroll down

''Capitolove'' - Miłosna potańcówka online [archiwum]

O WYDARZENIU

''Capitolove'' - Miłosna potańcówka online [archiwum]

Poetów i muzyków inspirowała od zawsze. Większa od wiary i nadziei, kolorowa, romantyczna, platoniczna, niemądra, ślepa, do końca życia albo na chwilę - miłość, zwłaszcza gdy młoda, sprawia, że chce się tańczyć. Pierwszy raz, drugi raz, trzeci raz? Może ostatni? Only you have that magic technique, niech wiruje lampa nad stołem i krzesło, i drzwi! Niech się pali, niech się wali, byle ładnie grajcy grali!

Zapraszamy do miłosnej potańcówki online! Artyści Capitolu wybrali swoje ulubione piosenki o miłości, do Was należy tylko przygotowanie domowego parkietu. Zróbcie dużo miejsca! W naszym repertuarze znalazły się hity Lady Gagi, Britney Spears, Krzysztofa Krawczyka, Skaldów i Whitney Houston. Będzie można i potupać, i poprzytulać się w tańcu. Czekamy na Was!

Zaśpiewają: Konrad Imiela, Elżbieta Kłosińska, Adrian Kąca, Justyna Antoniak, Justyna Woźniak, Ewa Szlempo-Kruszyńska, Michał Zborowski, Emose Uhunmwangho, Artur Caturian, Klaudia Waszak, Tomek Leszczyński, Justyna Szafran, Łukasz Wójcik, Alicja Kalinowska.

Muzycy:
Grzegorz Rdzak - fortepian
Adam Skrzypek - kontrabas
Wojciech Buliński - perkusja
Dominik Gawroński - trąbka
oraz - w jednej piosence - Michał Zborowski na gitarze akustycznej

  • Data 14.02.3021
  • Godzina 14.02.21 - godz. 19:00
  • Cena biletu 20 PLN
  • Organizator Teatr Muzyczny Capitol
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl