Scroll down

''Louder Fest'' - Festiwal muzyki metalowej [archiwum]

O WYDARZENIU

''Louder Fest'' - Festiwal muzyki metalowej [archiwum]

Jesteś fanem rocka/metalu? Uwielbiasz emocje związane z występem swojej ulubionej kapeli? Walczysz pod sceną o gadżety, które lecą w stronę publiczności? Cierpisz na chroniczny brak koncertów spowodowany wirusem COVID-19? Jeśli przynajmniej na jedno pytanie odpowiedziałeś „TAK”, to trafiłeś idealnie! Już 20 marca zagra dla Ciebie pięć zacnych metalowych kapel!

Vader, Black River, Virgin Snatch, Materia oraz Insidius! To właśnie te zespoły pojawią się 20 marca na jednej scenie, żeby wystąpić w ramach wydarzenia LOUDER FEST! Festiwalu, który będzie transmitowany w całości na żywo, ze względu na pandemię zorganizowany w trybie online i bez udziału publiczności. Jeśli zatem chcesz być częścią tego wydarzenia, nie czekaj, bądź z nami tego dnia!

Bez montażu, dogrywania, ulepszania! Występy wyżej wymienionych kapel będziesz mógł zobaczyć tylko raz! Nie będzie możliwości ponownego odtworzenia koncertu! Nie znajdziesz go później na Youtubie, czy w innych serwisach. Wydarzenie odbędzie się w czasie rzeczywistym - 20 marca i będzie to jedyna okazja na udział w nim! Oprócz tego, że na scenie wystąpi pięć świetnych zespołów, będziesz miał możliwość interakcji z nimi. Podczas LOUDER FEST-u otrzymasz taką opcję - zadaj pytanie swojemu ulubionemu zespołowi na jego Fan Pageu w specjalnie utworzonym poście lub na czacie podczas transmisji, a uzyskasz na nie odpowiedź tuż po zakończonym koncercie - podczas wywiadu
prowadzonego na żywo.

Złap kostkę wirtualnie! Tak jak na standardowym koncercie tak i tu będziesz miał taką okazję, ponieważ jeśli kupisz bilet za kwotę pięćdziesięciu złotych i więcej - weźmiesz udział w losowaniu prezentów od zespołów: zestawu kostek, płyt z podpisami, pałeczek perkusyjnych, czy setlist pochodzących z tego koncertu. To opcja dla kolekcjonerów, bardziej zagorzałych fanów czy też takich, którzy mają większe możliwości finansowe. Ale spokojnie! Nikt nie będzie pokrzywdzony, ponieważ kupując jakikolwiek bilet na pierwszą edycję LOUDER FEST otrzymasz 10% rabatu przy kolejnej imprezie organizowanej pod tym szyldem - miejmy nadzieję, zorganizowanej już w normalnych warunkach.

  • Data 20.03.3021
  • Godzina 20.03.21 - godz. 18:00
  • Cena biletu 25 PLN
  • Organizator Louder Art & Przepompownia Klub
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl