Scroll down

37. Urodziny Rewii Dziecięcej ''Sylaba''

O WYDARZENIU

37. Urodziny Rewii Dziecięcej ''Sylaba''

Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy na 37. Urodziny Rewii Dziecięcej "Sylaba". Nasze wydarzenie miało odbyć się jako koncert na żywo już w ubiegłym roku, jednak pandemia nadal nam to uniemożliwia. Zapraszamy zatem na wydarzenie w formule online.

Jak obejrzeć nasze wydarzenie? Należy wejść na stronę www.urodziny.rewiasylaba.pl i wykupić dostęp w cenie 15 zł, który stanowi jednorazowy bilet. Płatność będzie można uiścić w systemie płatności elektronicznej: przelew elektroniczny, BLIK, przelewy24 i inne oferowane w systemie płatności PayU. Bilet można zrealizować w terminie 23-31 maja 2021. 

Wydarzeniu online towarzyszy urodzinowa zrzutka pod adresem: https://zrzutka.pl/usakyr, która zostanie przeznaczona na dalszą działalność Rewii Dziecięcej "Sylaba". Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Przyjaciół Rewii Dziecięcej "Sylaba".

Życzymy miłej zabawy!

  • Data 23.05.2021
  • Godzina 23.05.21 - godz. 01:00
  • Cena biletu 15 PLN
  • Organizator Stowarzyszenie Przyjaciół Rewii Dziecięcej "Sylaba"
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl