Scroll down

A1 Federation - Gala Boksu Birmańskiego z Pleszewa [archiwum]

O WYDARZENIU

A1 Federation - Gala Boksu Birmańskiego z Pleszewa [archiwum]

Promotor Arkadiusz Wełna już nas przyzwyczaił do mocnej obsady swoich gal. Tym razem wielkopolski organizator postanowił zorganizować 8-osobowy turniej w boksie birmańskim, okraszając go superfightami z udziałem najlepszych polskich zawodników. Gala jest zaplanowana na 8 maja w Pleszewie.

Turniej będzie się odbywał na zasadach lethwei, a na razie wiadomo o udziale w nim dwóch zawodników. Pierwszym jest wieloletni reprezentant Polski Muay Thai IFMA, Cezary Zugaj jr. Do białostockiego wojownika dołączy weteran polskich i europejskich gal, doświadczony Filip Rządek. Kolejne nazwiska mają być sukcesywnie ogłaszane przez organizatora.

Równie ciekawie zapowiadają się superfighty. W jednym z nich trenujący w Wielkiej Brytanii, a pochodzący z Pleszewa, Mateusz Duczmal spotka się ze słowackim weteranem, Ivanem Bartkiem. Tego pierwszego polscy fani mogą kojarzyć z gal DSF Kickboxing Challenge, chociaż większą karierę zrobił walcząc na zagranicznych eventach. Walczył chociażby na Muay Thai Grand Prix, Akhmat Fight Show, FEA Moldova czy na stadionie w tajskiej Pattayi. Ma na swoim koncie również walkę w FEN, którą przegrał z Arturem Bizewskim. Ivan Bartek także walczył we wrocławskiej organizacji. Na jednej z gal przegrał na punkty z Tomaszem Sararą, dając jednemu z najlepszych polskich kickboxerów bez podziału na kategorie wagowe twardy pojedynek. Bartek rywalizował również na galach Superkombat oraz Kunlun Fight. W tym roku doszedł do finału turnieju Oktagon Underground.

  • Data 08.05.3021
  • Godzina 08.05.21 - godz. 18:00
  • Cena biletu 19 PLN
  • Organizator A1 Federation
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl