Scroll down

Ciarko STS Sanok vs GKS Tychy - mecz nr 3 [archiwum]

O WYDARZENIU

Ciarko STS Sanok vs GKS Tychy - mecz nr 3 [archiwum]

Zapraszamy na trzecie spotkanie ćwierćfinału fazy play-off Polskiej Hokej Ligi, w którym Ciarko STS Sanok (8. miejsce) podejmie GKS Tychy (1. miejsce). Po dwóch pierwszych meczach mistrzowie Polski prowadzą 2:0 (5:0 i 3:1). Czy tyszanie również w ostatni lutowy weekend poczynią kolejny pewny krok do półfinału?

Sytuacja wydaje się najbardziej klarowna. GKS Tychy dość suwerennie prowadzi z Ciarko STS Sanok, który wyraźnie odstawał od czołowej siódemki. Niemniej, ekipa z Podkarpacia potrafi na własnej tafli sprawiać niespodzianki, o czym zresztą w sezonie zasadniczym przekonali się sami tyszanie. O ile pierwszy mecz tych ekip zakończył się wyraźną wygraną mistrzów Polski, o tyle w drugim zapewnili oni sobie zwycięstwo dopiero pod koniec trzeciej partii. Co ciekawe, w środowym pojedynku wszystkie bramki padły w przewagach. Podopieczni Marka Ziętary będą chcieli choć raz ugryźć faworyta i wrócić na piąte spotkanie na Stadion Zimowy.

  • Data 27.02.3021
  • Godzina 27.02.21 - godz. 18:00
  • Cena biletu 16 PLN
  • Organizator Polski Hokej TV
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl