Scroll down

Comarch Cracovia vs Energa Toruń - mecz nr 4 [archiwum]

O WYDARZENIU

Comarch Cracovia vs Energa Toruń - mecz nr 4 [archiwum]

Zapraszamy na czwarte spotkanie ćwierćfinału fazy play-off Polskiej Hokej Ligi, w którym Comarch Cracovia (6. miejsce) podejmie Energę Toruń (3. miejsce). Po dwóch spotkaniach w Toruniu mamy remis 1:1 (1:2 i 2:0), co oznacza, że w Krakowie na pewno nie poznamy jeszcze półfinalisty z tej interesującej pary.

Rywalizacja toruńsko-krakowska dopiero się rozkręca. Nie ma tu takich szaleństw, jak w zmaganiach katowicko-oświęcimskich, a obie ekipy znacznie więcej uwagi poświęcają odpowiedniej taktyce w grze defensywnej. W rezultacie o wynikach obu pojedynków w Toruniu decydowały ostatnie fazy zawodów. W pierwszym meczu Energa przechyliła szalę na swoją stronę dopiero w 59. minucie, zaś w drugim był bezbramkowy remis aż do 53. minuty, po której grająca silny, fizyczny hokej Cracovia zdołała zdobyć dwie bramki. Ta wygrana czyni „Pasy” delikatnym faworytem rywalizacji, bowiem teraz to „Stalowe Pierniki” muszą pokusić się o wygraną pod Wawelem, aby pozostać w grze. Ciekawostką tego duetu jest fakt, iż w obu drużynach dominują obcokrajowcy. Na tafli meldowało się bowiem około dwa razy więcej zawodników z zagranicy, aniżeli Polaków.

  • Data 28.02.3021
  • Godzina 28.02.21 - godz. 18:30
  • Cena biletu 16 PLN
  • Organizator Polski Hokej TV
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl