Scroll down

Comarch Cracovia vs JKH GKS Jastrzębie [archiwum]

O WYDARZENIU

Comarch Cracovia vs JKH GKS Jastrzębie [archiwum]

Zapraszamy na spotkanie 35. kolejki fazy zasadniczej ekstraligi hokeja na lodzie, w którym Comarch Cracovia (7. miejsce; 53 pkt.) podejmie JKH GKS Jastrzębie (2. miejsce; 78 pkt.). Wśród najciekawszych pojedynków przedostatniej kolejki ten zapowiada się najbardziej emocjonująco. Podtekstami w tej rywalizacji można byłoby wytapetować pokój!

Niektórzy kibice widzą w tym meczu przedsmak najciekawiej zapowiadającego się ćwierćfinału, a zarazem zapowiedź powtórki z siedmiomeczowej wojny sprzed roku. Czy jednak "Pasy" na pewno zagrają ze zdobywcami Superpucharu i Pucharu Polski? Niekoniecznie. Po pierwsze - jastrzębianie mimo pokpienia sobie sytuacji na finiszu wciąż zachowują niewielką szansę na pozycję lidera. Bez wątpienia każdy sygnał o kłopotach GKS Tychy w Sosnowcu doda podopiecznym Roberta Kalabera skrzydeł. Po drugie - Comarch Cracovia po zeszłorocznej nauczce również nie ma wielkiej ochoty na powtórkę wojny na wyniszczenie, w której może zadecydować zespołowość, a nie teoretyczny potencjał kadry. 

Aby ekipa "odwiecznego" Rudolfa Rohaczka mogła myśleć o wyprzedzeniu Tauron Podhala, musi nie tylko wygrać dwa najbliższe mecze za sześć punktów (czyli kolejno z JKH GKS Jastrzębie i GKS Katowice, co wcale nie będzie takie proste), ale także liczyć na potknięcie nowotarżan w ich pojedynkach z katowiczanami i Ciarko STS Sanok.

Starcia JKH GKS Jastrzębie z Comarch Cracovia to bitwy dwóch filozofii budowy zespołu i dwóch podejść do rozgrywek ligowych. Dodatkową przyprawą są "kwasy" między dawną gwiazdą Cracovii Leszkiem Laszkiewiczem a trenerem krakowian Rudolfem Rohaczkiem. Obaj mieli okazję współpracować przez prawie dekadę...

  • Data 17.02.3021
  • Godzina 17.02.21 - godz. 18:00
  • Cena biletu 16 PLN
  • Organizator Polski Hokej TV
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl