Scroll down

Driftingowe Mistrzostwa Polski - I Runda [archiwum]

O WYDARZENIU

Driftingowe Mistrzostwa Polski - I Runda [archiwum]

Zapraszamy na transmisję z pierwszej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, która odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia na terenie Autodromu Słomczyn. Organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Komunikat organizatora: 

Mamy przyjemność poinformować, że jako Polska Federacja Driftingu, organizator Driftingowych Mistrzostw Polski zdecydowaliśmy się na organizację RD 1 w dniach 17-18 kwietnia 2021 r. na terenie Autodromu Słomczyn.

Z przykrością musimy jednak powiadomić, że tak jak w roku ubiegłym pierwsza runda odbędzie się bez udziału publiczności. Rekompensatą dla kibiców będzie prowadzona podczas zawodów transmisja live. Wszyscy uczestnicy zawodów, tj. zawodnicy, mechanicy oraz obsługa będą musieli zastosować się do obowiązujących restrykcji i wymogów sanitarnych. Jako organizatorzy dołożymy wszelkich starań aby zapewnić Wam jak najbezpieczniejszą przestrzeń do współzawodnictwa sportowego.

Polska Federacja Driftingu jest organizacją non-profit, która powstała w 2006 roku celem u strukturyzowania dyscypliny sportu jaką jest drifting. Od tego czasu Polska Federacja Driftingu rozwija drifting, aktywnie wspiera i promuje kierowców zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej. 
Polska Federacja Driftingu od 2006 roku organizuje Driftingowe Mistrzostwa Polski, których cykl rund co roku wyłania Driftingowych Mistrzów Polski w trzech klasach. Federacja współpracuje również z wieloma zagranicznymi ligami. Od roku 2017 Polska Federacja Driftingu jest członkiem PZM.

  • Data 17.04.3021
  • Godzina 17.04.21 - godz. 09:00
  • Cena biletu 0 PLN
  • Organizator Polska Federacja Driftingu
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl