Scroll down

Energa Toruń vs Comarch Cracovia - mecz nr 1 [archiwum]

O WYDARZENIU

Energa Toruń vs Comarch Cracovia - mecz nr 1 [archiwum]

Zapraszamy na pierwsze spotkanie ćwierćfinału fazy play-off Polskiej Hokej Ligi, w którym Energa Toruń (3. miejsce) podejmie Comarch Cracovię (6. miejsce). Choć to gospodarze przystępują do zmagań z wyższej pozycji, to goście stawiani są w roli faworyta z uwagi na poczynione niedawno transfery.

Rywalizacja Energi Toruń z Comarch Cracovią to pojedynek dwóch klubów, które stawiają na zagraniczny zaciąg zawodników. W pojedynkach między tymi zespołami na tafli będzie niewielu Polaków, a i na ławkach trenerskich zobaczymy odpowiednio Białorusina i Czecha. Poza aspektem narodowościowym obie ekipy dzieli bardzo wiele. Torunianie są uważani za sensację sezonu, która zdołała wspiąć się na podium po fazie zasadniczej. Mało kto liczył, że rosyjskie kadry Energi będą w stanie tak bardzo namieszać w ekstralidze. Z kolei Comarch Cracovia dokonała od listopada aż jedenastu zagranicznych transferów, w związku z czym trener Rudolf Rohaczek w zasadzie dopiero teraz „zaczyna sezon”. O mocy „Pasów” przekonali się w ostatnim meczu hokeiści solidnego przecież GKS Katowice, którzy przegrali u siebie aż... 1:10! Dlatego też za faworyta tej pary mimo wszystko uchodzi szósta w tabeli Cracovia. Niemniej, drużyna z Torunia ma już doświadczenie w sprawianiu niespodzianek, więc i tutaj nie można jej wykluczyć.

Energa Toruń vs Comarch Cracovia - w sezonie zasadniczym: 5:0, 2:4, 5:3, 4:2.

  • Data 23.02.3021
  • Godzina 23.02.21 - godz. 18:30
  • Cena biletu 16 PLN
  • Organizator Polski Hokej TV
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl