Scroll down

Energa Toruń vs Re-Plast Unia Oświęcim [archiwum]

O WYDARZENIU

Energa Toruń vs Re-Plast Unia Oświęcim [archiwum]

Zapraszamy na spotkanie 35. kolejki fazy zasadniczej ekstraligi hokeja na lodzie, w którym Energa Toruń (3. miejsce; 66 pkt.) podejmie Re-Plast Unię Oświęcim (5. miejsce; 59 pkt.). Dla obu drużyn pojedynek ten ma ogromny ciężar gatunkowy, a zainteresowanie jego wynikiem wykazuje także GKS Katowice.

Postawa Energi Toruń w tym sezonie jest największą niespodzianką fazy zasadniczej. Ekipa z Grodu Kopernika nie była stawiana w roli faworyta do walki o podium, a tymczasem jest o krok od zapewnienia sobie tej pozycji wyjściowej przed ćwierćfinałem. Cel podopiecznych Jurija Czucha jest oczywisty - za wszelką cenę utrzymać przewagę nad GKS Katowice. Energa musi zapunktować w domowym starciu przeciw Unii, bowiem w ostatnim meczu jedzie do wicelidera z Jastrzębia-Zdroju, który nie będzie mógł pozwolić sobie na potknięcie w ostatnim meczu rundy zasadniczej.

Najbardziej klarowna spośród drużyn środka tabeli wydaje się sytuacja Re-Plast Unii Oświęcim. Finaliści Pucharu Polski nie mają kontaktu punktowego ani z czwartym GKS Katowice, ani z szóstym Tauron Podhalem Nowy Targ. Niemniej, właśnie w ramach 35. kolejki mogą jeszcze powalczyć o poprawę tej pozycji wyjściowej przed play-off, ale warunkiem jest wygrana w Toruniu. Niezwykle zajmującym dla oświęcimian będzie także pojedynek w Nowym Targu, gdzie miejscowe Tauron Podhale podejmie GKS Katowice. Od tego wyniku także zależy, ile nerwów będzie kosztowała Re-Plast Unię piątkowa kolejka spotkań.

  • Data 17.02.3021
  • Godzina 17.02.21 - godz. 18:00
  • Cena biletu 16 PLN
  • Organizator Polski Hokej TV
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl