Scroll down

Gala Solistów Chóru Filharmonii Narodowej [archiwum]

O WYDARZENIU

Gala Solistów Chóru Filharmonii Narodowej [archiwum]

Zapraszamy na transmisję Gali Solistów Chóru Filharmonii Narodowej. W programie m.in. utwory: J. Brahmsa, F. Schuberta, S. Niewiadomskiego, R. Straussa, F. Liszta, R. Schumanna, H. Wolfa, R. Vaughan Williamsa, I. Strawińskiego, G. Rossiniego, S. Moniuszki, M. Karłowicza, F. Szopskiego, L. Arditiego, F. Chopina, L. Delibesa, D. Szostakowicza, C. Saint-Saënsa i H. Villa-Lobosa.

Wykonawcy:
Katarzyna Bienias - sopran
Magdalena Dobrowolska - sopran
Anna Fijałkowska - alt
Olga Janiec - mezzosopran
Martyna Jankowska - alt
Justyna Jedynak-Obłoza - sopran
Łukasz Kocur - bas
Andrzej Marusiak - tenor
Krzysztof Matuszak - bas
Adam Miroszczuk - tenor
Marta Mularczyk - sopran
Aleksandra Pawluczuk - alt
Urszula Rodowicz - alt
Magdalena Schabowska - sopran
Małgorzata Spodniewska-Szyndler - mezzosopran
Piotr Stawarski - baryton
Samitra Suwannarit - sopran
Barbara Szczerbaczewicz - sopran

Gabriela Machowska - fortepian
Ewa Wilczyńska - fortepian

  • Data 29.04.3021
  • Godzina 29.04.21 - godz. 19:00
  • Cena biletu 15 PLN
  • Organizator Filharmonia Narodowa w Warszawie
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl