Scroll down

GKS Katowice vs Comarch Cracovia [archiwum]

O WYDARZENIU

GKS Katowice vs Comarch Cracovia [archiwum]

Zapraszamy na spotkanie 36. kolejki fazy zasadniczej hokejowej ekstraligi, w którym GKS Katowice (4. miejsce; 63 pkt.) podejmie Comarch Cracovię (7. miejsce; 56 pkt.). To jeden z hitów kolejki, przy czym znacznie większą wagę ma on dla gości z Krakowa, którzy będą chcieli poprawić jeszcze swoją pozycję przed ćwierćfinałem.

Hokeiści GKS Katowice są już pewni zajęcia czwartego miejsca po rundzie zasadniczej. To o tyle ważne, iż przyszłym tygodniu to właśnie oni będą gospodarzami dwóch pierwszych spotkań o strefę medalową. Podopieczni trenera Andrieja Parfionowa nie znają jeszcze swojego rywala, ale wiele wskazuje na to, że czeka ich bój z Re-Plast Unią Oświęcim. Nie można jednak wykluczyć, że przy porażce z "Pasami" to właśnie Cracovia ponownie zamelduje się w Satelicie Spodka.

Złożona głównie z obcokrajowców (również tych pozyskanych zaledwie kilka tygodni temu) ekipa trenera Rudolfa Rohaczka podchodzi do fazy play-off niczym do zupełnie nowego rozdania, a zatem jej dotychczasowe wyniki należy uznać za co najwyżej średnią prognozę przed ćwierćfinałami. Niemniej, Cracovia może jeszcze pokusić się o szóstą lub piątą pozycję, aby uniknąć w meczach o półfinały wicelidera, JKH GKS Jastrzębie. Przed rokiem to jastrzębianie pokonali "Pasy" w meczach o strefę medalową, dlatego drużyna spod Wawelu ma dodatkową motywację do walki.

  • Data 19.02.3021
  • Godzina 19.02.21 - godz. 18:00
  • Cena biletu 16 PLN
  • Organizator Polski Hokej TV
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl