Scroll down

GKS Katowice vs Hutnik Kraków [archiwum]

O WYDARZENIU

GKS Katowice vs Hutnik Kraków [archiwum]

Zapraszamy na spotkanie 20. kolejki II ligi piłkarskiej, w którym GKS Katowice (1. miejsce; 41 pkt.) podejmie Hutnik Kraków (19. miejsce; 13 pkt.). Zdecydowanym faworytem pojedynku będą gospodarze, którzy chcą powrócić do I ligi. Czy katowicka GieKSa udźwignie tym razem bagaż oczekiwań swoich licznych fanów? 

GKS Katowice od lat pukał do bram ekstraklasy. Niestety, zamiast walki o elitę, przyszło drużynie z Bukowej pogodzić się ze spadkiem na trzeci szczebel. Katowiczanie chcą możliwie jak najszybciej powrócić do I ligi i wiele wskazuje na to, że w bieżącym sezonie będzie to możliwe. GieKSa ma pięć punktów przewagi nad trzecią drużyną w tabeli, a w pierwszej wiosennej kolejce pokonała mocny Sokół Ostróda.

Na przeciwnym biegunie II ligi znajduje się beniaminek z Nowej Huty, który kilka miesięcy temu musiał zaciekle walczyć o awans przy tzw. zielonym stoliku, bowiem przerwany sezon 2019/2020 przyniósł grupie czwartej III ligi rozstrzygnięcie, którego... nie przewidywały regulaminy. Ostatecznie PZPN postanowił promować Hutnik do II ligi, jednak to zderzenie z trzecim szczeblem okazuje się dla drużyny z Krakowa bardzo trudne. Wiosną ekipa z Suchych Stawów będzie starała się zachować ligowy byt.

  • Data 06.03.3021
  • Godzina 06.03.21 - godz. 17:00
  • Cena biletu 12 PLN
  • Organizator GKS Katowice
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl