Scroll down

GKS Katowice vs JKH GKS Jastrzębie - mecz nr 3 [archiwum]

O WYDARZENIU

GKS Katowice vs JKH GKS Jastrzębie - mecz nr 3 [archiwum]

Zapraszamy na relację z trzeciego meczu półfinałowego Polskiej Hokej Ligi pomiędzy GKS Katowice a JKH GKS Jastrzębie. Po pierwszych dwóch spotkaniach prowadzą podopieczni Roberta Kalabera, którzy wygrali na Jastorze kolejno 4:3 d. i 2:1. Jastrzębianie będą chcieli urwać przynajmniej jeden pojedynek w Satelicie, natomiast katowiczanie zrobią wszystko, aby powrócić na piąty mecz do Jastrzębia-Zdroju. Początek transmisji na platformie PolskiHokej.tv o godz. 17:30, kiedy to ruszy studio przedmeczowe.

Dwa pierwsze spotkania w Jastrzębiu zakończyły się wprawdzie zwycięstwami JKH GKS Jastrzębie, ale ekipa ze stolicy województwa śląskiego także mogła pokusić się o wygraną. O triumfie gospodarzy zeszłotygodniowych zmagań zadecydowały niuanse i umiejętność wykorzystywania błędów przeciwnika. 

W poniedziałek w Katowicach może zarówno dość do nowego otwarcia tej rywalizacji, jak i przełamania gospodarzy przez JKH GKS, po którym ekipa trenera Andrieja Parfionowa już się nie podniesie. Generalnie trzecie spotkanie zwykle uważane jest za kluczowe dla całej rywalizacji, a zatem o skalę emocji możemy być spokojni. Jastrzębianie nie mogą już czuć się finalistą i doskonale o tym wiedzą. 

Czy GKS Katowice zdoła u siebie odwrócić losy rywalizacji? Czy tym razem geniusz Grzegorza Pasiuta poprowadzi żółto-zielono-czarnych do sukcesu? Czy też to jastrzębianie rozpoczną ostry finisz i w e wtorek w czwartym meczu będą mieli pierwszy krążek na miarę finału? Przekonamy się o tym już w poniedziałkowy wieczór!

  • Data 15.03.3021
  • Godzina 15.03.21 - godz. 17:30
  • Cena biletu 16 PLN
  • Organizator PolskiHokej.tv
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl