Scroll down

GKS Katowice vs JKH GKS Jastrzębie - mecz nr 4 [archiwum]

O WYDARZENIU

GKS Katowice vs JKH GKS Jastrzębie - mecz nr 4 [archiwum]

Zapraszamy na czwarte spotkanie półfinałowe Polskiej Hokej Ligi pomiędzy GKS Katowice a JKH GKS Jastrzębie. W trzech poprzednich meczach górą w derbach województwa oraz branży górniczej byli jastrzębianie. Oznacza to, że gospodarze wtorkowego starcia walczą nie tylko o zwycięstwo, ale też o... przedłużenie walki o finał! Katowiczanie prezentują się znacznie lepiej niż wskazują na to wyniki (3:4 d., 1:2, 1:4) i dlatego możemy być pewni, że wrażeń i emocji nie zabraknie i tym razem.

Trudno powiedzieć, z czego wynikają porażki GKS Katowice. W tak wyrównanej parze rezultat 3:0 dla JKH GKS Jastrzębie jest nieco mylący. Faktem jest, że podopieczni Roberta Kalabera przypominają obecnie prawdziwą "sportową maszynę do zabijania", ale z drugiej strony - o ile błędy katowiczan natychmiast zamieniają się w bramki dla jastrzębian, o tyle w drugą stronę ten mechanizm nie działa. Nawet jeśli wicelider oraz zdobywca Superpucharu i Pucharu Polski nie spisuje się najlepiej, to w jego bramce kapitalną partię rozgrywa Patrik Nechvatal. Nie trzeba dodawać, że taki obrót wydarzeń jest mocno frustrujący dla hokeistów Andrieja Parfionowa. 

W związku z powyższym wynik czwartego meczu jest sprawą całkowicie otwartą. Jastrzębianie "nic nie muszą", ponieważ plan minimum na wyjazd do Katowic już zrealizowali. Dlatego mogą pozwolić sobie na taki luz w grze, jakiego byliśmy świadkami w poniedziałek, gdy Radosław Sawicki i Kamil Górny ze stoickim spokojem trafiali w sytuacjach, przy których zwykle potrafi zadrżeć kij. Jednak teraz po drugiej stronie tafli będzie naprawdę zdeterminowany rywal, który - jeśli na początku uda mu się objąć prowadzenie - może jeszcze w tej parze namieszać. Krótko mówiąc - gospodarze na pewno postawią wszystko na jedną kartę. Dla nich sytuacja jest zero-jedynkowa. Wygrywają - grają dalej. Przegrywają - grają o brąz.

Jak będzie? Przekonamy we wtorkowy wieczór. Emocje zapewni nam transmisja na PolskiHokej.tv.

  • Data 16.03.3021
  • Godzina 16.03.21 - godz. 17:30
  • Cena biletu 16 PLN
  • Organizator PolskiHokej.tv
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl