Scroll down

GKS Katowice vs Re-Plast Unia Oświęcim - mecz nr 5 [archiwum]

O WYDARZENIU

GKS Katowice vs Re-Plast Unia Oświęcim - mecz nr 5 [archiwum]

Zapraszamy na piąte spotkanie ćwierćfinałowe Polskiej Hokej Ligi pomiędzy GKS Katowice a Re-Plast Unią Oświęcim. Pojedynek w Satelicie słynnego Spodka na pewno nie rozstrzygnie rywalizacji (aktualnie mamy remis 2-2), ale może walnie przyczynić się do ostatecznego triumfu jednej z drużyn.

Pojedynek czwartej i piątej ekipy po fazie zasadniczej przynosi jak dotychczas mnóstwo emocji. Nawet kibice innych klubów muszą być zszokowani rezultatami, jakie padają w tej rywalizacji.

1. mecz: GKS Katowice - Unia Oświęcim 0:8
2. mecz: GKS Katowice - Unia Oświęcim 5:0
3. mecz: Unia Oświęcim - GKS Katowice 4:2
4. mecz: Unia Oświęcim - GKS Katowice 0:2

Jakby mało było emocji na tafli w tej wojnie o półfinał, to dodatkowych wrażeń dostarcza tzw. zielony stolik. Działacze Unii Oświęcim uważają, że w drugim ze spotkań GKS Katowice nie dopełnił regulaminu w kwestii występów młodzieżowców, których miało zabraknąć na tafli. Jeżeli Unia ma rację, to Polski Związek Hokeja na Lodzie będzie musiał przyznać jej walkowera. Na razie jednak działacze centrali nie podjęli w tej sprawie decyzji.

Krótko mówiąc - emocje, jak u słynnego Hitchcocka!

  • Data 04.03.3021
  • Godzina 04.03.21 - godz. 18:00
  • Cena biletu 16 PLN
  • Organizator PolskiHokej.tv
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl