Scroll down

GKS Katowice vs Re-Plast Unia Oświęcim - mecz nr 2 [archiwum]

O WYDARZENIU

GKS Katowice vs Re-Plast Unia Oświęcim - mecz nr 2 [archiwum]

Zapraszamy na drugie spotkanie ćwierćfinału fazy play-off Polskiej Hokej Ligi, w którym GKS Katowice (4. miejsce) podejmie Re-Plast Unię Oświęcim (5. miejsce). Teoretycznie jest to najbardziej wyrównana para w rywalizacji o strefę medalową, bowiem spotykają się tu drużyny, które w tabeli dzielił zaledwie jeden punkt.

W pojedynkach czwartej i piątej drużyny ekstraligi najtrudniej wskazać faworyta. GKS Katowice i Re-Plast Unia Oświęcim wzięły udział w zimowym wyścigu zbrojeń i na pewno nie zadowolą się zakończeniem sezonu na początku marca. Po jednej stronie zobaczymy rosyjską szkołę trenerską Andrieja Parfionowa, natomiast po drugiej stanie Kevin Constantine, który dwadzieścia lat temu prowadził kluby NHL. To będzie zderzenie dwóch filozofii prowadzenia zespołu, z którego będzie musiał wyłonić się półfinałowy konkurent dla - przypuszczalnie - GKS Tychy. W sezonie zasadniczym częściej górą byli katowiczanie, ale truizmem jest przypominanie, że obecnie wyniki tamtych spotkań mają niewielkie znaczenie. Nie można wykluczyć, że rozstrzygnięcie w tym duecie zapadnie dopiero w siódmym meczu w Katowicach. I wówczas właśnie może okazać się, że jeden mały punkcik zdobyty na przestrzeni sześciu miesięcy był na wagę medalu...

GKS Katowice vs Re-Plast Unia - w sezonie zasadniczym: 2:1, 0:1, 4:3, 2:1.

  • Data 25.02.3021
  • Godzina 25.02.21 - godz. 18:00
  • Cena biletu 16 PLN
  • Organizator Polski Hokej TV
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl