Scroll down

GKS Tychy vs Comarch Cracovia - mecz nr 1 [archiwum]

O WYDARZENIU

GKS Tychy vs Comarch Cracovia - mecz nr 1 [archiwum]

Zapraszamy na drugie spotkanie półfinałowe Polskiej Hokej Ligi, w którym GKS Tychy (1. miejsce po fazie zasadniczej) podejmie Comarch Cracovię (6. miejsce). W czwartek na Stadionie Zimowym górą byli goście, którzy nadspodziewanie... łatwo pokonali mistrzów Polski 5:2. W ten sposób przekonaliśmy się o sile "armii zaciężnej" krakowian, ale warto zauważyć, że wynik tego meczu otworzył i zamknął Damian Kapica. Kto jednak po tym meczu postawił już "krzyżyk" na Tychach, ten może niebawem srogo się zdziwić!

​​​​​​
Przebiegu i ostatecznego rozstrzygnięcia rywalizacji GKS Tychy i Comarch Cracovii nie sposób przewidzieć. Tu może zdarzyć się po prostu wszystko! Oba zespoły mimo ogromnego potencjału są wielką niewiadomą. Potrafią zagrać genialnie i wówczas rywal może jedynie starać się odpierać ciosy. Mogą jednak także zanotować fatalny występ, po którym kibice będą wieszać na nich psy.

W przypadku GKS Tychy gra toczy się zapewne nie tylko o finał, ale też o dalsze losy trenerskie Krzysztofa Majkowskiego. Fani "Tyskich" nie są zadowoleni z jego pracy, choć zespół ostatecznie wygrał fazę zasadniczą i dzięki temu w ćwierćfinale bez większych kłopotów mógł odprawić najsłabszą drużynę play-off, czyli młodzież z Sanoka. Ten bój trudno jednak nazwać prawdziwą weryfikacją siły obrońców tytułu. Tym egzaminem będzie wojna z Comarch Cracovią, która dysponuje obecnie jedną z najmocniejszych kadrowo ekip w kraju. Jeśli Majkowski pokona "Pasy", to fani wybaczą mu nawet porażki z outsiderami w fazie zasadniczej.

Sytuacja Cracovii także jest zero-jedynkowy. Nie wiemy wprawdzie, czy ewentualna porażka "Pasów" przerwie epokę cieszącego się ogromnym zaufaniem władz klubu Rudolfa Rohaczka, ale... skala poczynionych inwestycji może na to wskazywać. Drużyna spod Wawelu w grudniu i styczniu dokupiła praktycznie dwie piątki weteranów z zagranicy, czym ściągnęła na siebie gromy wielu kibiców innych klubów. Tymczasem Cracovia nie zrobiła nic, na co nie pozwalałyby przepisy. Po prostu - drużyna nie spisywała się w fazie zasadniczej tak, jak oczekiwałby tego trener z Ostrawy, wobec czego dokonano stosownych korekt.

W efekcie Comarch Cracovia ma obecnie na papierze przypuszczalnie najmocniejszą kadrę w lidze, o której sile tyszanie przekonali się w czwartek. Co będzie dalej?

  • Data 11.03.3021
  • Godzina 11.03.21 - godz. 18:00
  • Cena biletu 16 PLN
  • Organizator PolskiHokej.tv
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl