Scroll down

GKS Tychy vs Stoczniowiec Gdańsk [archiwum]

O WYDARZENIU

GKS Tychy vs Stoczniowiec Gdańsk [archiwum]

Zapraszamy na spotkanie 36. kolejki fazy zasadniczej hokejowej ekstraligi, w którym GKS Tychy (1. miejsce; 80 pkt.) podejmie Stoczniowiec Gdańsk (10. miejsce; 6 pkt.). Niemal stuprocentowym faworytem meczu są mistrzowie Polski, którzy będą chcieli postawić "kropkę nad i" w dziele zwycięstwa w fazie zasadniczej.

GKS Tychy naraził w środę swoich kibiców na mocny stres, bowiem porażka po "radosnym meczu" w Sosnowcu chwały obrońcom tytułu nie przyniosła. Tylko zwycięstwu zaprzyjaźnionej Cracovii nad JKH GKS Jastrzębie tyszanie zawdzięczają fakt, że pozostali liderem. Teraz mają przed sobą najsłabszą drużynę ligi, którą na dodatek podejmą na własnej tafli. Strata punktów nie wchodzi w grę, a przegrana z drużyną, która dotychczas zdobyła całe sześć punktów, byłaby dla trenera Krzysztofa Majkowskiego prawdziwą plamą na honorze.

Z kolei drużyna Stoczniowca będzie chciała zapewne pokazać, że nie odstaje od reszty ekstraligi tak bardzo, jak wskazuje na to jej dorobek. Czy jednak ambicja wystarczy, aby podgryźć nieco lidera?

  • Data 19.02.3021
  • Godzina 19.02.21 - godz. 18:00
  • Cena biletu 16 PLN
  • Organizator Polski Hokej TV
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl