Scroll down

Gwarek Tarnowskie Góry vs Pniówek Pawłowice [archiwum]

O WYDARZENIU

Gwarek Tarnowskie Góry vs Pniówek Pawłowice [archiwum]

Zapraszamy na transmisję meczu 30. kolejki piłkarskiej trzeciej grupy III ligi, w którym Gwarek Tarnowskie Góry (10. miejsce; 34 pkt.) podejmie Pniówek Pawłowice (4. miejsce; 55 pkt.). Faworyta derbów bardzo trudno wskazać. Choć Pniówek zahacza nawet o podium, to Gwarek nie zwykł u siebie przegrywać. Co więcej, jesienią w Pawłowicach triumfowali piłkarze Gwarka.

Sytuacja w tabeli jest klarowna. Coraz bliżej awansu jest Ruch Chorzów, w związku z czym Pniówkowi Pawłowice przychodzi obecnie głównie walczyć o prestiżowe podium, do którego podopieczni Grzegorza Łukasika tracą pięć punktów. Szans na II ligę nie ma żadnych, a zatem drużyna z Pawłowic nie musi martwić się presją wyniku.

Nieco inna sytuacja panuje w Gwarku Tarnowskie Góry, który przewodzi stawce drużyn środka tabeli... jeszcze niepewnych pozostania w III lidze. Gwarek ma osiem punktów przewagi nad szesnastym Piastem Żmigród, co wydaje się na ten moment bezpieczną przewagą. Na pewno jednak zawodnicy trenera Krzysztofa Górecko będą chcieli możliwie szybko zapewnić sobie spokojne wakacje. 

  • Data 09.05.3021
  • Godzina 09.05.21 - godz. 14:55
  • Cena biletu 15 PLN
  • Organizator Gwarek Tarnowskie Góry
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl