Scroll down

Gwarek Tarnowskie Góry vs Ślęza Wrocław

O WYDARZENIU

Gwarek Tarnowskie Góry vs Ślęza Wrocław

Zapraszamy na transmisję spotkania 9. kolejki trzeciej grupy III ligi, w którym Gwarek Tarnowskie Góry (8. miejsce, 11 pkt.) podejmie Ślęzę Wrocław (3. miejsce, 18 pkt.). To jeden z najciekawiej zapowiadających się meczów tej kolejki, a zarazem - jak można przypuszczać - pojedynek napastników: Viniciusa Matheusa (już pięć goli w tym sezonie dla Ślęzy!) oraz doświadczonego Dawida Jarki.

Oba zespoły lubią punktować u siebie, ale tym razem handicap własnego boiska będzie po stronie Gwarka, który upodobał sobie... remisy. W ośmiu meczach gospodarze aż pięciokrotnie dzielili się punktami z konkurencją, a obie wygrane odnieśli miesiąc temu na inaugurację sezonu. Czy kolejny remis z mającą spore ambicje Ślęzą byłby przyjęty z zadowoleniem? O to należy pytać w szatni Gwarka. 

Na pewno Ślęza Wrocław będzie chciała pójść za ciosem po pogromie... 13:0 sprawionym Piastowi Lutynia w Pucharze Polski, w związku z czym strata punktów w Tarnowskich Górach nie będzie uważana za pożądaną. Co więcej, podopieczni Grzegorza Kowalskiego mają do zmycia „plamę” z Bielska-Białej, gdzie w niedawnym meczu o sześć punktów przegrali 0:3.

  • Data 18.09.2021
  • Godzina 18.09.21 - godz. 14:45
  • Cena biletu 15 PLN
  • Organizator Gwarek Tarnowskie Góry
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl