Scroll down

O WYDARZENIU

  • Data ..
  • Godzina
  • Cena biletu 0 PLN
  • Organizator
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

Louder Fest 2 - Hybrid Metal Music Festival - Dzień I

date_range 24.07.2021, godz. 16:00, Cena biletu: 50 PLN

W przedostatni weekend lipca we Wrocławiu zrobi się naprawdę głośno! Wszystko za sprawą drugiej edycji Louder Fest - festiwalu muzyki metalowej, który odbędzie się we wrocławskiej Czasoprzestrzeni. 20 zespołów na dwóch scenach, wielkie wydarzenie, prawdziwy spektakl dźwięku, światła i ognia! Wszystko to będzie rejestrowane przez profesjonalnych operatorów 6 kamer i drona. Zapraszamy na relację z Pierwszego Dnia imprezy!

Czytaj więcej

Louder Fest 2 - Hybrid Metal Music Festival - Dzień II

date_range 25.07.2021, godz. 16:00, Cena biletu: 50 PLN

W przedostatni weekend lipca we Wrocławiu zrobi się naprawdę głośno! Wszystko za sprawą drugiej edycji Louder Fest - festiwalu muzyki metalowej, który odbędzie się we wrocławskiej Czasoprzestrzeni. 20 zespołów na dwóch scenach, wielkie wydarzenie, prawdziwy spektakl dźwięku, światła i ognia! Wszystko to będzie rejestrowane przez profesjonalnych operatorów 6 kamer i drona. Zapraszamy na relację z Drugiego Dnia imprezy!

Czytaj więcej

39. Łemkowska Watra z Gdyni

date_range 24.07.2021, godz. 00:00, Cena biletu: 19 PLN

Zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju "Watrę limited edition". Z krótkich bloków programowych wyciśniemy najlepszą dostępną nam jakość. Na scenie królować będą energetyczne brzmienia, rock z mocnym uderzeniem, folk z prawdziwym powerem oraz muzyka klubowa czerpiąca z tradycyjnych, ludowych źródeł. Skoncentrujemy się na najciekawszych zjawiskach w obszarze kultury łemkowskiej.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl