Scroll down

JKH GKS Jastrzębie vs Energa Toruń [archiwum]

O WYDARZENIU

JKH GKS Jastrzębie vs Energa Toruń [archiwum]

Zapraszamy na spotkanie 36. kolejki fazy zasadniczej hokejowej ekstraligi, w którym JKH GKS Jastrzębie (2. miejsce; 78 pkt.) podejmie Energę Toruń (3. miejsce; 69 pkt.). W innych okolicznościach byłby to zapewne hit ostatniej kolejki, jednakże obecnie obie ekipy w zasadzie pewne swoich pozycji przed fazą play-off. Oznacza to, że podopieczni Roberta Kalabera i Jurija Czucha będą już myślami w... przyszłym tygodniu. Nie oznacza to jednak, że na tafli Jastora będzie nudno!

Do spotkania w Jastrzębiu-Zdroju obie ekipy przystąpią w odmiennych nastrojach. Jastrzębianie przegrali w środę w Krakowie i tym samym nie wykorzystali potknięcia GKS Tychy w Sosnowcu. Mogą zatem odczuwać pewne rozgoryczenie, ponieważ ćwierćfinałowa rywalizacja z teoretycznie najsłabszym z ósemki Sanokiem była na wyciągnięcie ręki. O tej "żółci" jastrzębianie muszą szybko zapomnieć, bowiem w meczach o strefę medalową nikt nie będzie patrzył na zdobyte już w tym sezonie przez JKH GKS trofea.

Natomiast Energa Toruń przystępuje do tego meczu pełna... energii i wigoru. Sensacyjna drużyna z "Grodu Kopernika" jest już pewna najniższego stopnia podium jako pozycji wyjściowej do ćwierćfinałów. "Konia z rzędem" temu, kto przewidywał taki rozwój wydarzeń. Czy jednak opierający się na obcokrajowcach torunianie pójdą za ciosem w fazie play-off? Zobaczymy. Na pewno tysiące kibiców hokeja w tym mieście marzą o powrocie "złotych czasów Pomorzanina".

  • Data 19.02.3021
  • Godzina 19.02.21 - godz. 18:00
  • Cena biletu 16 PLN
  • Organizator Polski Hokej TV
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl