Scroll down

JKH GKS Jastrzębie vs GKS Katowice - mecz nr 5 [archiwum]

O WYDARZENIU

JKH GKS Jastrzębie vs GKS Katowice - mecz nr 5 [archiwum]

Zapraszamy na relację z piątego spotkania półfinału fazy play-off Polskiej Hokej Ligi pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a GKS Katowice, którą przeprowadzi PolskiHokej.TV. Górnicze derby w wojnie o finał nabierają coraz większych rumieńców. Dość powiedzieć, że na minutę przed końcem czwartego pojedynku w tym duecie mogliśmy być niemal pewni, iż... piątego spotkania już nie będzie!

Aktualnie w jastrzębsko-katowickiej batalii prowadzi ekipa trenera Roberta Kalabera, która do awansu potrzebuje już tylko jednego zwycięstwa. W odmiennej sytuacji jest GKS Katowice, który przegrał pierwsze trzy mecze i tym samym nie ma już marginesu błędu. Krótko mówiąc, drużyna trenera Andrieja Parfionowa - jeżeli marzy o przystąpieniu do rywalizacji o złoto -musi wygrać zarówno w piątek, jak i w niedzielę oraz we wtorek. Czy to jest wykonalne? W przypadku katowiczan wszystko jest możliwe. Wszak w ćwierćfinale z Re-Plast Unią Oświęcim przegrali oni u siebie pierwsze spotkanie 0:8, a mimo to dziś walczą o medale.

Z drugiej jednak strony - to GKS Katowice jest obecnie w lepszej "psychologicznie" sytuacji. Drużyna ze stolicy województwa śląskiego dokonała we wtorek niebywałego wyczynu. Przegrywając na minutę przed syreną 1:2 zdołała nie tylko doprowadzić do remisu, ale na dodatek zdobyć decydującego gola w morderczo długiej dogrywce. To bez wątpienia uskrzydliłoby każdą drużynę. Jeśli do tego dodamy informację, iż w świetnej formie wydaje się być lider i kapitan GKS Katowice Grzegorz Pasiut, to... jastrzębianie mają się czego obawiać. Jeśli w piątek na Jastorze wygrają goście, to rywalizacja wróci na Satelitę. Robert Kalaber za wszelką cenę nie będzie chciał dopuścić do takiego scenariusza.

Niemniej - hokej widział nie takie cuda. Krótko mówiąc - będzie się działo!

  • Data 19.03.3021
  • Godzina 19.03.21 - godz. 17:00
  • Cena biletu 16 PLN
  • Organizator PolskiHokej.tv
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl