Scroll down

JKH GKS Jastrzębie vs Tauron Podhale Nowy Targ - mecz nr 2 [archiwum]

O WYDARZENIU

JKH GKS Jastrzębie vs Tauron Podhale Nowy Targ - mecz nr 2 [archiwum]

Zapraszamy na drugie spotkanie ćwierćfinału fazy play-off Polskiej Hokej Ligi, w którym JKH GKS Jastrzębie (2. miejsce) podejmie Tauron Podhale Nowy Targ (7. miejsce). Tylko teoretycznie obie ekipy dzieli w tabeli przepaść. W rzeczyistości jest to bardzo mocna para, w której wszystko jest możliwe.

Ekipy JKH GKS Jastrzębie i Podhala Nowy Targ rywalizowały w fazie play-off już parokrotnie, przy czym w dwóch ostatnich przypadkach górą były „Szarotki”. Wicemistrzowie fazy zasadniczej mają zatem powody do dodatkowej mobilizacji. Ponadto jastrzębianie mają na swoim koncie już Superpuchar i Puchar Polski, a zatem będą chcieli pójść za ciosem. Wprawdzie przedstawiciele ekipy z Jastora mawiają, że swoje już w tym sezonie zrobili, ale raczej nie można spodziewać się, iż ewentualna porażka z nowotarżanami wprawi działaczy JKH GKS w dobry nastrój. Z kolei podopieczni trenera Andrieja Gusowa będą chcieli uczynić niespodziankę, bo mimo wszystko za taką należałoby uznać wyeliminowanie drugiej drużyny przez siódmą. Podhale ma w tym sezonie swoje problemy, ale dysponuje potencjałem do walki o medale i na pewno nie sprzeda tanio skóry.

JKH GKS Jastrzębie vs Podhale Nowy Targ - w sezonie zasadniczym: 2:3, 7:1, 3:2, 3:2.

  • Data 25.02.3021
  • Godzina 25.02.21 - godz. 18:00
  • Cena biletu 16 PLN
  • Organizator Polski Hokej TV
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl