Scroll down

Louder Fest 2 - Hybrid Metal Music Festival - Dzień II [archiwum]

O WYDARZENIU

Louder Fest 2 - Hybrid Metal Music Festival - Dzień II [archiwum]

Już 24 i 25 lipca na żywo we Wrocławiu wystąpi dla Was 20 zespołów, na dwóch scenach! Wielkie wydarzenie, prawdziwy spektakl dźwięku, światła i ognia! Do tego leżaki i zimne napoje i 12 stoisk z zespołowym merchem! No i Wy! Nareszcie możemy spotkać się twarzą w twarz! Zapraszamy na relację z Drugiego Dnia imprezy!

Wszystko to będzie rejestrowane przez profesjonalnych operatorów 6 kamer i drona, żeby umożliwić udział w wydarzeniu zagranicznym fanom metalu.

Program Dnia Drugiego

Louder Mine Stage:
25.07 - niedziela: Hellhaim, Pandrador, Mentally Blind, Vane, Ragehammer, Decapitated

wrOFFław Extreme Stage:
25.07 - niedziela: Methopia, Synapsa, Miecz, Warbell

Zobacz program Dnia Pierwszego >>

Dla tych, którzy nie będą się mogli z nami spotkać pod sceną, uruchomimy  transmisję na żywo! Dzięki temu obejrzysz nas z każdego zakątka świata! Będzie jeszcze głośniej! Tym razem dostęp do transmisji zostanie wydłużony - będzie mógł obejrzeć stream do 48 godzin po rozpoczęciu wydarzenia! 

Do prawidłowego i stabilnego odbioru transmisji zalecamy korzystanie z przeglądarek Chrome 35+, Mozilla Firefox 49+, Opera 38+, Internet Explorer 11+, Safari 12+ oraz system operacyjny: Windows 8 (lub nowszy), Mac OS X 10.9.5 (lub nowszy), Android 9 (lub nowszy), iOS 12 (lub nowszy). Wymagana jest minimalna prędkość łącza internetowego 4mb/s, zalecana to 8mb/s pobierania.

  • Data 25.07.3021
  • Godzina 25.07.21 - godz. 16:00
  • Cena biletu 50 PLN
  • Organizator Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych Czasoprzestrzeń
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl