Scroll down

Niwy Brudzowice vs LGKS 38 Podlesianka [archiwum]

O WYDARZENIU

Niwy Brudzowice vs LGKS 38 Podlesianka [archiwum]

Zapraszamy na transmisję z meczu pierwszej kolejki katowicko-sosnowieckiej grupy mistrzowskiej ligi okręgowej, w którym Niwy Brudzowice podejmą LGKS 38 Podlesiankę Katowice. Za faworyta spotkania należy uznać ekipę gości, która w rundzie jesiennej zdecydowanie wygrała rywalizację w "kwalifikacyjnej" grupie katowickiej.

Drużyna gospodarzy na pewno jednak nie odda łatwo pola, jako że wielokrotnie już udowodniła, iż na własnym obiekcie potrafi być groźna dla każdego rywala. Dość powiedzieć, że choć Niwy Brudzowice zajęły czwarte miejsce w tabeli grupy sosnowieckiej, to na własnym obiekcie piłkarze tego klubu rozgromili zarówno ekipę nr 2 (Zagłębie II Sosnowiec - 4:1), jak i nr 3 (Tęcza Błędów - 5:0).

Do rundy wiosennej wszystkie drużyny grupy mistrzowskiej przystąpiły z zerowym dorobkiem punktowym, a zatem rywalizacja o awans do IV ligi rozpoczyna się od nowa.

  • Data 24.04.3021
  • Godzina 24.04.21 - godz. 17:00
  • Cena biletu 10 PLN
  • Organizator Ślaski Sport TV
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl