Scroll down

Odra Wodzisław vs Piast Żmigród [archiwum]

O WYDARZENIU

Odra Wodzisław vs Piast Żmigród [archiwum]

Na to wydarzenie kibice Odry Wodzisław czekali od wielu, wielu lat. Klub niegdyś ekstraklasowy, będący chwilami zadrą dla możnych polskiego futbolu, ma za sobą długi podokręgowy "czyściec". W końcu jednak Bogumińska doczekała się powrotu na szczebel centralny! Uczestnikami historycznego wydarzenia w Wodzisławiu będą zawodnicy Piasta Żmigród, którzy zagoszczą nad Leśnicą w ramach 1. kolejki rozgrywek trzeciej grupy III ligi.

Odra Wodzisław po "zjednoczeniu" obu klubów odwołujących się do tradycji MKS Odra ruszyła w górę śląskiej piłki. Po zwycięstwie w grupie drugiej IV ligi wodzisławianie poszli za ciosem i pokonali w barażach rezerwy Rakowa Częstochowa, dzięki czemu zameldowali się na czwartym froncie. Można domniemywać, że podopieczni trenera Damiana Nowaka zrobią wszystko, aby uczcić inaugurację zwycięstwem. 

Przeciwnikiem Odry będzie Piast Żmigród, który w minionym sezonie rzutem na taśmę utrzymał trzecioligowy byt. Drużyna z Dolnego Śląska przyjedzie do ekipy beniaminka z bagażem doświadczenia, którego z kolei brakuje wodzisławianom.

Który z aspektów zwycięży? Przekonamy się w sobotnie późne popołudnie. Wszystkich kibiców, którzy nie mogą być obecni przy Bogumińskiej zapraszamy na transmisję live!

  • Data 07.08.3021
  • Godzina 07.08.21 - godz. 17:00
  • Cena biletu 12 PLN
  • Organizator Śląskie TV
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl