Scroll down

Piotr Kondrat: ''Szekspir 7 pm'' [archiwum]

O WYDARZENIU

Piotr Kondrat: ''Szekspir 7 pm'' [archiwum]

Piotr Kondrat zaprasza na spotkanie ze swoim Mistrzem do Teatru Szekspirowskiego w Toruniu. Ich przyjaźń trwa już ćwierć wieku, a jej owocem będzie majowa premiera spektaklu ,,Szekspir 7 pm''. Tytuł czytać można: „Szekspir siedem pi em” albo „Szekspir siódma pi em”, albo „Szekspir siedem pe em”.

Piotr wprowadzi widzów do Teatru Szekspirowskiego i zada kilka prostych pytań wybranym bohaterom Szekspira. Jak żyć? Z pełnym Dekalogiem? Teatr, który podstawia zwierciadło naszym czasom, żeby ukazać to, co niewidzialne.

Autor: William Szekspir
Adaptacja i Tłumaczenie dzieł W. Szekspira: Piotr Kondrat
Muzyka: Barbra Streisand, Krzysztof Komeda, Włodzimierz Wysocki
Opieka artystyczna: Maciej Ferlak

Spektakl odbywa się w ramach 35. Toruńskich Spotkań Teatrów Jednego Aktora.

  • Data 08.05.3021
  • Godzina 08.05.21 - godz. 19:00
  • Cena biletu 10 PLN
  • Organizator Teatr Baj Pomorski w Toruniu
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl