Scroll down

Re-Plast Unia Oświęcim vs GKS Katowice - mecz nr 4 [archiwum]

O WYDARZENIU

Re-Plast Unia Oświęcim vs GKS Katowice - mecz nr 4 [archiwum]

Zapraszamy na czwarte spotkanie ćwierćfinału fazy play-off Polskiej Hokej Ligi, w którym Re-Plast Unia Oświęcim (5. miejsce) podejmie GKS Katowice (4. miejsce). Wyniki obu pierwszych spotkań to ewenement na skalę światową (8:0 i 0:5!), a zatem po tej parze możemy jeszcze spodziewać się dosłownie wszystkiego...

To tu padły najbardziej „szalone” wyniki ćwierćfinałów. W pierwszym spotkaniu oświęcimianie wygrali w stolicy województwa śląskiego aż 8:0, co jest rezultatem absolutnie niespotykanym w starciach drużyn sąsiadujących w tabeli. Ekipa trenera Andrieja Parfionowa zaliczyła tym samym drugi domowy „dzwon” w ciągu zaledwie tygodnia, bowiem 19 lutego w Satelicie wynikiem... 10:1 triumfowała na finiszu fazy zasadniczej Cracovia. Wszyscy zadawali sobie pytanie, co dzieje się z katowicką GieKSą, która przecież potrafi grać w hokeja, a w swoich szeregach ma takich zawodników, jak Grzegorz Pasiut. W związku z utratą przez katowiczan osiemnastu goli w dwóch meczach wielu kibiców zaczęło stawiać krzyżyk na tej ekipie. Tymczasem w drugim meczu ćwierćfinałowym zespół ten zanotował kapitalne odrodzenie (5:0) i stało się tak głównie za sprawą Bartosza Fraszko, który w ostatnich jedenastu minutach trzykrotnie trafił do oświęcimskiej siatki. Nikt chyba nie pokusi się o prognozę dla tej rywalizacji, tak jak nikt nie miał prawa przewidzieć dotychczasowych wyników.

  • Data 01.03.3021
  • Godzina 01.03.21 - godz. 18:00
  • Cena biletu 16 PLN
  • Organizator Polski Hokej TV
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl