Scroll down

Re-Plast Unia Oświęcim vs GKS Katowice - mecz nr 6 [archiwum]

O WYDARZENIU

Re-Plast Unia Oświęcim vs GKS Katowice - mecz nr 6 [archiwum]

Zapraszamy na szóste spotkanie emocjonującego ćwierćfinału Polskiej Hokej Ligi pomiędzy Re-Plast Unią Oświęcim a GKS Katowice. Po pięciu pojedynkach prowadzą katowiczanie, ale teraz rywalizacja przenosi się na obiekt Unii, która - aby powrócić na siódme spotkanie do Satelity - musi zwyciężyć. Emocji w tym ostatnim nierozstrzygniętym pojedynku o strefę medalową nie zabraknie. Lepszy z tego duetu zagra o finał z JKH GKS Jastrzębie, który w miniony poniedziałek pokonał Podhale Nowy Targ.

Można było oczekiwać, że wojna czwartej i piątej drużyny po fazie zasadniczej będzie emocjonująca. Jednak skala wrażeń przekracza wszelkie prognozy. Dość przypomnieć, że GKS Katowice rozpoczynał ten ćwierćfinał od... domowej klęski 0:8! Tymczasem teraz prowadzi 3:2 i jest o krok od awansu. Dotychczasowe rezultaty:

1. mecz: GKS Katowice - Unia Oświęcim 0:8
2. mecz: GKS Katowice - Unia Oświęcim 5:0
3. mecz: Unia Oświęcim - GKS Katowice 4:2
4. mecz: Unia Oświęcim - GKS Katowice 0:2
5. mecz: GKS Katowice - Unia Oświęcim 3:2 d. 

Jeśli dodamy do tego informację, iż piąte spotkanie zakończyło się dogrywką rozstrzygniętą golem niezastąpionego Grzegorza Pasiuta, to... jeszcze nie będzie to pełen krajobraz emocji. Wszak jeszcze kilkadziesiąt godzin temu nie było pewne, czy drugie spotkanie w Katowicach nie zostanie zweryfikowane jako walkower dla Unii z uwagi na zarzucane drużynie z Katowic złamanie regulaminu w kwestii występu na tafli młodzieżowców. Ostatecznie PZHL oddalił wniosek oświęcimian, jednak nie można wykluczyć, że ta sprawa będzie miała ciąg dalszy.

Tak czy inaczej, działo się i będzie się dziać! Czy Unia wytrzyma presję i zdoła jeszcze wrócić do Katowic? Czy też hokejowa GieKSa już teraz będzie szykować się do derbowego półfinału z JKH GKS Jastrzębie? Przekonamy się o tym w sobotni wieczór!
 

  • Data 06.03.3021
  • Godzina 06.03.21 - godz. 18:00
  • Cena biletu 16 PLN
  • Organizator PolskiHokej.tv
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl