Scroll down

Tauron Podhale Nowy Targ vs JKH GKS Jastrzębie - mecz nr 4 [archiwum]

O WYDARZENIU

Tauron Podhale Nowy Targ vs JKH GKS Jastrzębie - mecz nr 4 [archiwum]

Zapraszamy na czwarte spotkanie ćwierćfinału fazy play-off Polskiej Hokej Ligi, w którym Tauron Podhale Nowy Targ (7. miejsce) podejmie JKH GKS Jastrzębie (2. miejsce). Po dwóch pierwszych meczach jastrzębianie prowadzą 2:0 (2:0 i 3:2), ale biorąc pod uwagę przebieg obu wyrównanych spotkań, w tym duecie jeszcze wiele może się wydarzyć.

W duecie jastrzębsko-nowotarskim po meczach na Jastorze mamy 2-0 dla teoretycznie wyżej notowanych podopiecznych Roberta Kalabera. Kto jednak oglądał relacje ten wie, iż w tym duecie wiele jeszcze może się wydarzyć. Wprawdzie w pierwszym meczu JKH GKS wyraźnie kontrolował przebieg zawodów, jednak w drugim... mogło być różnie. Wszak golkipera jastrzębian ratowała poprzeczka, a zapewnili oni sobie zwycięstwo dopiero w 58. minucie. Dodajmy, że w Nowym Targu nie zagra jeden z filarów defensywy i dobry duch szatni JKH GKS Maris Jass, który doznał niegroźnego urazu. Po dwóch pierwszych meczach Podhale zna już słabsze strony rywala i na pewno z determinacją ruszy do walki. Jeśli rywalizacja o półfinał w tym duecie powróci do Jastrzębia-Zdroju, to nie będzie to żadną niespodzianką.

  • Data 01.03.3021
  • Godzina 01.03.21 - godz. 18:00
  • Cena biletu 16 PLN
  • Organizator Polski Hokej TV
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl