Scroll down

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

O WYDARZENIU

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Część I: Finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki

Reżyseria: Paweł Palcat, aranżacje i kierownictwo muzyczne: Dawid Majewski, scenografia: Mirek Kaczmarek, reżyseria światła: Katarzyna Łuszczyk
Joker: Mateusz Bernacik, prowadzący: Joanna Fesler, Regina Kumala, Marta Lempart, Joanna Łabowska, Uliana Semenko, Mikołaj Jakiczyk, Piotr Lewandowski, Tomasz Malatyński, Paweł Nowak, Piotr Patalej
Muzycy: Mateusz Witkowski (e.piano/fortepian), Szymon Gmerek (gitary), Żenia Betliński (kontrabas, gitara basowa), Mateusz Maniak (perkusja)

Finalistów Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki poznamy po zakończeniu II etapu eliminacji, czyli późnym wieczorem 11 czerwca 2021.

Część II: Ralph Kaminski: Kora

Scenariusz i reżyseria: Ralph Kaminski
Występują: Ralph Kaminski – wokal, Bartłomiej Wąsik – fortepian, wokale, Michał Pepol – wiolonczela, wokale, Paweł Izdebski – gitary, wokale, Wawrzyniec Topa – bas, skrzypce, wokale, Wiktoria Jakubowska – perkusja, flet, wokale

Premiera koncertu-spektaklu muzycznego opartego na piosenkach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski opowie na nowo historie zawarte w tych utworach. Artysta zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości. Talentów dostał z tuzin, jeśli nie więcej. Jest zjawiskowym, emocjonalnie i technicznie bezbłędnym śpiewakiem (bo przecież nie „piosenkarzem”), poetą (bo przecież nie „autorem tekstów”), pianistą, skrzypkiem, kompozytorem, aranżerem i producentem (bo przecież nie „songwriterem-z-gitarą”), aktorem, scenarzystą, reżyserem, stylistą, a nawet – o co niektórzy go podejrzewają – fryzjerem.

Rok po spektakularnym zwycięstwie w Konkursie Aktorskiej Interpretacji Piosenki artysta stoi w rzędzie legend PPA. Raz, że jest rekordzistą, gdy idzie o liczbę startów (ubiegłoroczny triumf był zwieńczeniem podejścia nr 4); dwa, że kiedy już wygrał – wygrał, by tak rzec, w stylu bezlitośnie miażdżącym konkurentów, po czym natychmiast przystąpił do pracy nad nowym programem-albumem. Nie jako debiutant , bynajmniej, a do tego bez cienia aluzji do wrocławskiego sukcesu.

Tym razem o sobie opowie nam cudzymi słowami.

  • Data 18.06.2021
  • Godzina 18.06.21 - godz. 20:30
  • Cena biletu 40 PLN
  • Organizator Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl