Scroll down

TM Capitol: ''OFF: Rewia Drag Queen''

O WYDARZENIU

TM Capitol: ''OFF: Rewia Drag Queen''

Szykuje się niezły skandal, bo na światło dzienne wyjdą tajemnice, o których milczą wszystkie bajki świata. Kto wie, jak wygląda życie prawdziwej królowej, a nawet trzech, w Polsce, kraju na pograniczu rzeczywistości i science fiction? Czy królowym uda się przejąć władzę, zdobyć sławę, pieniądze, prawdziwą miłość i jeszcze uratować wszechświat? Czy poza manną z nieba posypie się też brokat? Czy bruk polskich ulic gotowy jest na ich szpilki? A w razie czego, czy NFZ zapewni odpowiednią rehabilitację skręconym kostkom? Czy jesteśmy gotowi na bal bez muzyki Zenka Martyniuka? Czy uda się odpowiedzieć na wszystkie przedwyborcze pytania i spełnić obietnice?

Najczęściej zadawane pytania. Rewia Drag Queen to opowieść o spełnianiu marzeń i inności, ale przede wszystkim o sławach polskiej sceny Drag Queens – Twojej Starej, Savannah Crystal i Sir Johnny d’Arc, którym towarzyszyć będzie Eloy Moreno Gallego.

Spektakl Teatru Novy Ruch / scenariusz: Agnieszka Charkot, reżyseria: Piotr Soroka, choreografia: Agnieszka Dziewa, kostiumy: Adam Królikowski, muzyka: Szymon Tomczyk, asystentka reżysera Patrycja Wróbel
Obsada: Twoja Stara, Savannah Crystal, Sir Johnny d’Arc, Eloy Moreno Gallego
Muzycy: Przemysław Barski, Dawid Pawlukanis, Szymon Tomczyk

Produkcja PPA: Joanna Zabuska

  • Data 13.06.2021
  • Godzina 13.06.21 - godz. 21:00
  • Cena biletu 5 PLN
  • Organizator Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl