Scroll down

Warta Gorzów Wlkp. vs Ruch Chorzów [archiwum]

O WYDARZENIU

Warta Gorzów Wlkp. vs Ruch Chorzów [archiwum]

Zapraszamy na spotkanie 22. kolejki trzeciej grupy III ligi, w którym Warta Gorzów Wlkp. (14. miejsce; 21 pkt.)  podejmie Ruch Chorzów (1. miejsce; 50 pkt.). Pojedynek ten jest jednym z hitów weekendu na czwartym froncie polskiego futbolu. Faworytem jest czternastokrotny mistrz Polski, który chce możliwie szybko wrócić na szczebel centralny. Kibice Niebieskich nie mogą się tego doczekać!

Oba zespoły mają za sobą po dwa wiosenne spotkania. Ruch Chorzów zgodnie z oczekiwaniami rozjechał obu swoich rywali, najpierw gromiąc Polonię-Stal Świdnica (3:0), a następnie Foto-Higienę Gać (4:0). Z kolei Warta rozpoczęła rundę rewanżową od porażki z Górnikiem II Zabrze (0:1), ale tydzień później powetowała ją sobie wygraną w Świdnicy (3:0). Jesienią w Chorzowie górą był Ruch, który zwyciężył 3:1 po golach Mariusza Idzika i Łukasza Janoszki. Wartę stać było jedynie na honorowe trafienie w doliczonym czasie gry, które zapisał na swoje konto Dawid Ufir.

Czy najstarszy klub z Gorzowa Wielkopolskiego będzie w stanie powstrzymać Niebieskich? Na gości wskazuje wiele czynników, łącznie ze statystyką - Warta jest bowiem... wybitnie gościnną ekipą (1-1-7!), która u siebie strzeliła zaledwie cztery gole. Mimo to Ruch powinien wystrzegać się lekceważenia rywala, który potrafi sprawiać niespodzianki.

  • Data 20.03.3021
  • Godzina 20.03.21 - godz. 13:45
  • Cena biletu 12 PLN
  • Organizator Warta Gorzów Wielkopolski
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl