Scroll down

Zagłębie Sosnowiec vs GKS Tychy [archiwum]

O WYDARZENIU

Zagłębie Sosnowiec vs GKS Tychy [archiwum]

Zapraszamy na spotkanie 35. kolejki fazy zasadniczej ekstraligi hokeja na lodzie, w którym Zagłębie Sosnowiec (9. miejsce; 20 pkt.) podejmie GKS Tychy (1. miejsce; 79 pkt.). Dla mistrzów Polski pojedynek ten ma ogromne znaczenie. W przypadku zwycięstwa za trzy punkty będą o krok od triumfu w fazie zasadniczej.

Pojedynek Zagłębia Sosnowiec z GKS Tychy elektryzuje nie tylko kibiców gospodarzy i gości. Z uwagą śledzić go będą także sympatycy JKH GKS Jastrzębie, nawet jeśli trener tej ekipy Robert Kalaber przyznał, iż nie widzi większych szans na powrót swoich podopiecznych na pierwsze miejsce. Zagłębie Sosnowiec nie ma nic do stracenia, a wszystko do zyskania, dlatego niekoniecznie musi być łatwym rywalem dla GKS Tychy. Sosnowiczanie, podobnie jak Stoczniowiec, zagrają na własnej tafli po raz ostatni w tym sezonie i bez wątpienia będą chcieli pozostawić po sobie dobre wrażenie.

Z kolei podopieczni Krzysztofa Majkowskiego... po prostu muszą wygrać. Otrzymawszy prezent od JKH GKS w postaci straty przez ten zespół punktów z Podhalem Nowy Targ i Ciarko STS Sanok tyszanie powrócili na fotel lidera i na pewno będą chcieli go utrzymać.

  • Data 17.02.3021
  • Godzina 17.02.21 - godz. 18:00
  • Cena biletu 16 PLN
  • Organizator Polski Hokej TV
  • Transmisja NA ŻYWO

Polecane wydarzenie

Driftingowe Mistrzostwa Polski - II runda

date_range 12.06.2021, godz. 09:00, Cena biletu: 15 PLN

Zapraszamy na relację z drugiej rundy Driftingowych Mistrzostw Polski, które będą zarazem Mistrzostwami Europy Centralnej CEZ/FIA! Zawody rozegrane zostaną na Torze Kielce w dniach 11-12 czerwca, a na naszych łamach transmitować będziemy drugi dzień imprezy (12.06). Emocji na pewno nie zabraknie, a organizatorem tych pasjonująco zapowiadających się zawodów dla fanów "jazdy bez trzymanki" będzie Polska Federacja Driftingu.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Ivo Dimchev LIVE solo concert''

date_range 17.06.2021, godz. 18:00, Cena biletu: 15 PLN

Kolorowy ptak. Może najbardziej kolorowy ze wszystkich, które w ostatnich latach mogliśmy podziwiać w Wrocławiu. Może najbardziej szokujący w swoich wcieleniach, kreacjach i scenicznych działaniach, sugerujący płciową transgresję, a przy tym niezaprzeczalnie męski, epatujący testosteronem z najbardziej ambiwalentnych fotografii. Wysiłku włożonego w kształtowanie wizerunku nie można nie docenić, ale bronią, dzięki której szkli oczy pań i roztapia serca panów, jest głos. Potężny, elastyczny, operowy, jednakowo godny diwy i króla tenorów.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Koncert Finałowy''

date_range 18.06.2021, godz. 20:30, Cena biletu: 40 PLN

W części pierwszej koncertu wystąpią finaliści Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki, spośród których jury wybierze zwycięzcę. Druga część to premiera koncertu laureata 40. PPA, czyli Ralpha Kaminskiego. W spektaklu muzycznym artysta opowie na nowo historie zawarte w utworach Kory i Maanamu. Ralph Kaminski zaprosił do współpracy wybitnych muzyków i osobowości.

Czytaj więcej

TM Capitol: ''Salvador Sobral in Concert''

date_range 15.06.2021, godz. 21:00, Cena biletu: 25 PLN

Mawiają, że to życie, a nie copywriterzy zamknięci w czterech ścianach z laptopami i kawą, tworzą najlepsze scenariusze i hasła reklamowe. I mają rację. Nikt nie pamięta zwycięzców festiwalu Eurowizji sprzed i po 2017 roku – wszyscy za to pamiętają długowłosego chłopca, który w Kijowie czystym i wysokim głosem zaśpiewał rzewną balladę ze smyczkami „Amar Pelos Dois”, niepodobną do czegokolwiek, co można było usłyszeć w ten upojny wieczór. Szok i niedowierzanie: w konkursie piosenki najwięcej ludzi zagłosowało na piosenkę. 376 punktów od telewidzów i 382 punktów jurorów. Eurowizyjny rekord wszechczasów.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z naszym supportem:

info@stream-tv.pl